Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? XD nie moga sobie ludzie kupic normalnie zgrzewki czy dwoch tylko kupuja 10 od razu bo za darmo to trza brac XD
Nie mozna w tym kraju normalnie, zeby kazdy sobie kupil po trochu i kazdy bylby zadowolony. Ni #!$%@?. Przyczepkami od rana podjezdzaja i stoja w kolejce wykupujac wszystko do cna zeby czasem somsiadowi nie starczylo XD jaka wladza taki kraj, niczym sie pazernoscia od politykow nie roznia

#patologia #biedronka #cebuladeals #oswiadczenie
  • 15
@RenkaRenkeMyje to jest idealna taktyka handlowa dla takiego dzikiego narodu jak Polacy w pandemii. Stwórz możliwość szybkiego zysku pod warunkiem że kupisz dużo i jeszcze zrób to nieograniczone ilościowo. Jakby był limit jednej zgrzewki to by powiedzmy 10% populacji kupiło x piwa. A tak sprawili że 1% populacji kupił 10x piwa w cenie 5x piw, a reszta zainteresowanych tak czy siak kupi później po normalnej cenie. Magazyny sobie opróżniają, będą mogli kupić
@RenkaRenkeMyje a ja nic nie kupiłem, nie czuję takiej potrzeby, po drugie nie wypije tyle na raz, z resztą po cholerę mi tyle piw? A po trzecie to dziś czwartek a nie sobota a ja na tygodniu nie pije.
@RenkaRenkeMyje: myślisz że w innych krajach inaczej? Jak w niemczech w Kauflandzie zrobili promke becksa o jakieś 30% taniej, to o 12 już nie było żadnego. Więc wszędzie tak samo, jak mozna oszczędzić to czemu nie
@RenkaRenkeMyje: po takich akcjach wyraźnie widać dlaczego populizm wygrywa każde wybory, tutaj ciągle śmiechy że się polacy sprzedali za 500 zł, ci sami ludzie podjeżdżają ciężarówką pod biedronkę tracąc godność żeby zaoszczędzić 100 złotych na tanim piwsku xD Dalej myślicie że Duda nie wygra?