Wpis z mikrobloga

@Korbov:

Oni zrażają zwykłych szarych ludzi do tej idei

Może tak, może nie. Lud jest ciemny i wystarczy że ktoś ładnie się wypowiada przed mikrofonem a jego poglądy schodzą na drugi plan. Tego się dowiemy z sondaży i przyszłych wyborów ale dopiero jak będzie po obecnych wyborach i Bosak zniknie z "twarzy" Konfederacji a Korwin pójdzie do ziemi (co prędzej czy później nastąpi bo dzisiaj krul nie jest już żwawym emerytem
@Korbov: Mnie zawsze najbardziej obrzydza ten argument

Budowa wspólnego dobra i służba innym


Zawsze potrzebę wspólnoty mają miernoty, które same nie dałyby sobie rady. A "wspólne dobro" oznacza, że plebs powinien dalej żyć jak żyje - bo przecież nie ich wina, że urodzili się w biednych rodzinach - tylko klasa średnia ma łożyć na programy społeczne jako gest solidarności.

Ale gdy dla wspólnego dobra i pomocy innym są wysuwane pomysły legalizacji
synku, głosowałem na różne korwinowskie partie gdy ty jeszcze w pieluchy srałeś. Tym razem nie zamierzam, bo z Bosaka taki wolnościowiec jak ze mnie Cristiano Ronaldo. Mimo że Bosaka cenię na wielu płaszczyznach - żaden prawdziwy wolnościowiec na niego nie zaglosuje z szacunku do siebie.


@peetee: No jakoś obrodziło ostatnio w tych "prawdziwych wolnościowców" którzy "nigdy nie poprą Konfederacji" xDDD

Prawdziwy wolnościowiec ze spokojem zagłosuje na Bosaka i za 3 lata