Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, nie sądziłem, że promka w biedrze na piwa może wywołać taki ból dupy na wykopie xDD Ktoś chciałby sobie kupić zapas browarków w niższej cenie, to trzeba od wczoraj #!$%@?ć posty, że alkoholicy, jak można pić to gówno, komu by się chciało wstać xDD Gdybyście tyle czasu poświęcili na pracę nad sobą ile na ocenianie innych, to...przestalibyście oceniać innych bardzo szybko.

Ból dupy o promkę w biedrze, no naprawdę XD
#biedronka #piwo #takaprawda #bekazwykopkow #heheszki
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorylica_Ada: z moich znajomych akurat totalny chlor jako jedyny musiał mi się pochwalić o 00:30 jaka to wspaniała promocja w Biedronce, że właśnie wyszedł. To nie przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZieloneKoloTramwaja: większość wyśmiewa takich alkusow co 30 minut po otwarciu sklepów są przy drzwiach żeby kupić tylko piwsko. Co jeszcze bardziej śmieszne kilku z tych wykopków co wstawiało zdjęcia całych transporterów z piwem naśmiewało się jak staruszka polowała na promocję na karpia w biedrze. Jeśli mam być szczery to ta staruszka stoi nad nimi wyżej w hierarchii rigczu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZieloneKoloTramwaja: To po prostu ból dupy z zawiści, bo wykopki znów się nie załapały na promkę i się stroją na ę ą jak to oni się nie zniżają do takich poziomów. W tym samym czasie śledzą cebuladeals, czy na ali nie możesz kupić kolejnego wypchanego rekina albo innego gówna za dolara xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorylica_Ada: Ja np byłem w biedrze dzisiaj po 24 po te browarki, przy okazji robiąc normalne cotygodniowe zakupy. Oczywiście jak to o tych godzinach kulturka, ale każdy kto miał wózek pakował też te browary promkowe.
I Co? To że też w tym uczestniczyłem tylko nie o 6 też mnie w Twoich oczach czyni "alkusem" czy osobą "nienormalną", czy aha spoko nie byłeś z rana hehe to jest spoko? Nie wrzucaj wszystkich