Wpis z mikrobloga

  • 7
@L3gion nawet jakiś gowniany żubr z biedronki smakuje jeszcze gorzej niż normalnie, chociaż wydaje się to niemożliwe. To są chyba ludzie którzy dolewają soku malinowego, albo mają tak wypaczone kubki smakowe, że uważają, że ketchup tortex jest dobry.
  • Odpowiedz
@Tygryskrzywyzgryz Słuchaj pracowałem jako magazynier w różnych sklepach. I nie, nie chłodzą piw leżą luzem na magazynie sklepu. Piwo z biedronki jak schłodzisz też czuć że jest gorsze w smaku. U mnie też tak ja twierdzę i znajomi.
  • Odpowiedz
@Tygryskrzywyzgryz: @Megawonsz_dziewienc: @Kanterek: Potwierdzam i mam to samo. Niezależnie od tego jakie to piwo było zawsze miałem problemy. Głównie te z które są robione specjalnie dla Biedronki. W przypadku importowanych lub jakichś edycji limitowanych nie miałem takiego problemu(albo *jeszcze* go nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
  • 1
@Megawonsz_dziewienc mam podobne odczucia, ale zastanawiam się, czy to nie jest tak, że często słyszymy, "produkty z biedronki są gorszej jakości" i przez to doszukujemy się gorszego smaku piwa, a w rzeczywistości one wszystkie są tak samo kiepskie, bez zależności od tego gdzie je kupujemy. Trzeba poprostu zrobić blind test ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz