Wpis z mikrobloga

Opisuje testament Bolesława Krzywoustego jako praca do szkoły, zapisana juz cala kartka A4. Idzie mi świetnie. Miałam jedno proste zadanie, przepisać wypracowanie z neta. Dopiero sie ogarnełam, że cały czas pisałam "Krzywoustnego"... Mój mały kobiecy rozum nie potrafił nawet przepisac poprawnie nazwiska... K U R W A jakim zjebem trzeba byc niedorobionym

#historia #szkola
  • 12
@LasagneBolognese: razem z klasą rozmawialismy juz dawno temu z nauczycielami czy mozemy robic to na kompie i po prostu wydrukowac, ale jako ze nauczyciele wiedza ze 80% klasy robi wszystko z neta powiedzieli zebysmy chociaz troche sie wysilili i zapisali wszystko recznie XD
@LasagneBolognese: nie jest to typowa praca domowa ktora dostajemy na maila tylko prace semestralne, zwykle mamy z miesiac na napisanie tego (a niektorzy i tak jakims cudem sie nie wyrabiaja). Nikt od czasu zamkniecia szkoly nie sprawdzil prac domowych ale semestralne musimy napisac recznie i zaniesc do szkoly na koniec miesiaca.
tak to wyglada przynajmniej w weekendowej szkole u mnie, nie mam pojecia jak w innych XD podobno egzaminy mamy napisac przez maila a ustne przez telefon XDD