Wpis z mikrobloga

@LCaseiDefensis: @fishka no coś właśnie wydawało mi się tanio porównując do innych aukcji. Czyli te 300 to takie minimum za oryginał? Jakieś strony jeszcze polecacie i jak odróżnić te chińskie podróbki? Na podstawie ceny ?
@stresS: Tak, na podstawie ceny no i dopiero na żywo można poznać czy to podróbka, bo na pewno jakość wykonania jest inna, inne włosie i podróbki nie będą takie miękkie. Sama miałam kiedyś pędzle tej samej firmy oryginalne i na próbę kupiłam kilka podróbek, różnica jest wyczuwalna mocno.
@Auth: @fishka: @LCaseiDefensis: @Daszka: sorrka za spam, ale wołam zaangażowane osóbki w mój wpis po raz ostatni. Ogarnąłem, że zna i lubi tą całą Zoeva i postanowiłem się szarpnąć na coś takiego: https://www.sephora.pl/p/classic-brush-set---zestaw-pedzli-do-twarzy-i-oczu-342323.html
myślicie, że będzie zadowolona? Miałem wziąć inny kolor, ale raz, że czarny to taki uniwersalny, a dwa słyszałem, że po kilku miesiącach z tych złotych lub w innym kolorze schodzi lakier z tego elementu, który