Wpis z mikrobloga

@robert5502 nawet bardzo celna, ile jest przypadków takiego wandalizmu względem lekarzy, możemy to odnieść statystycznie do ilości mieszkańców Polski i zobaczyć jaki odsetek właśnie tak się zachowuje. Może nie cały naród ale jakiś margines społeczny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robert5502: XXI wiek, kiedy pojedynczy incydent, zgadzający się z daną retoryką, wystarczy do wrzucenia do jednego worka 38 mln ludzi i oceniania ich przez pryzmat wydarzeń oraz mentalności ludzi z przed prawie 100lat, bez brania pod uwagę tego że wojna i komuna wybiły całą inteligencję, która dopiero się odradzała po półtora wieku nieistnienia i represji...
  • Odpowiedz
@thewickerman88 @robert5502 A ja myślę, że to jest temat do którego nie da się odnieść zerojedynkowo - bo w narodzie jako ogóle zawsze znajdą się przypadki które będą postępować inaczej niż ogół niezależnie czy to kwestia strachu, czy kwestia moralności albo wiedzy. Moja mamuśka też pracuje w szpitalu przy chorych i po decyzji rządu o zamknięciu większości kraju dostała telefon od sąsiadki, która ją prosiła żeby nie wychodziła na własny
  • Odpowiedz
@robert5502: czemu w ogóle ciągle się mówi o tym że to Polacy w ogóle mieli moralny obowiązek ratowania żydów (obywateli polskich)? Gdzie byli żydzi gdzie na przykład inteligencje i nie tylko polską wywozili do lasu w Piaśnicy? Do Katynia? Pierwsze transporty do Auschwitz? Wtedy >jeszcze< nie było prześladowań żydów na ziemiach polskich. Jasne, można było się tego spodziewać, ale to Polacy, za to że byli Polakami lądowali w masowych grobach.
  • Odpowiedz
Jedna sytuacja której babie ktoś pomazał samochód


@thewickerman88: oj nie jedna. Moja ciocia jest pielegniarka i jej kolezanka znalazla za szyba samochodu notatke od oburzonych sasiadow, ze ona ich naraza!
  • Odpowiedz
@robert5502: co ma jedno do drugiego. Jakaś osoba pomazała komuś auto więc przyćmiewa to zasługi innych?. Łatwo tobą manipulować. Czemu nie napiszesz o wielu osobach, które za darmo pomagają lekarzom w różnych codziennych czynnościach, a no tak bo najlepiej pluć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz