Wpis z mikrobloga

@k1906: spoko, tylko, że nawet jak się zarazi młoda, wysportowana osoba to nic jej nie będzie (odchoruje i wróci), a co się stanie jak się w kościele pojawi ktoś zarażony? ;)
  • Odpowiedz
@DulGukat: ja mam bardzo grube, gęste i ciężkie włosy - w pewnym momencie są już na tyle długie, że czesanie je w kitkę/warkocza zajmuje pół godziny, bo albo mi nie wyjdzie, albo mi się zaplączą, albo ręce zaczynają mi opadać ze zmęczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc dla mnie posiadanie długich włosów to utrapienie, nie tylko dla mnie - na studniówkę wymyśliłam z fryzjerką bardzo skomplikowanego koka
  • Odpowiedz
@Alicja4094 w Norwegii otwarli fryzjerów tylko są mocne ograniczenia na zasadzie jeden człowiek na ileś tam metrów kwadratowych plus takie śmieszne miejsce naokoło fotela fryzjerskiego oznaczone taśmą i jak fryzjer z niego wyjdzie to musi umyć i zdezynfekować ręce.
  • Odpowiedz
@HitmaNeK_: > Od wielu lat nie zdarzyło mi się aby fryzjer nie wydał paragonu.

Musisz miec twarz kontrolera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to weksze zaklady czesto daja, szcszegolnie jesli przychodzisz jako "obcy". Ale na moje odsetek uslug bez paragonu jest na pew o dwucyfrowy i nie z jedynka z przodu. Znam takich, co oficjalnie wykazywali tylko tyle zeby zus zaplacic i kupic niezbedny
  • Odpowiedz
A tak na serio to weksze zaklady czesto daja, szcszegolnie jesli przychodzisz jako "obcy". Ale na moje odsetek uslug bez paragonu jest na pew o dwucyfrowy i nie z jedynka z przodu. Znam takich, co oficjalnie wykazywali tylko tyle zeby zus zaplacic i kupic niezbedny sprzet ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak to ciagle "dokladaja" do interesu


@kefas_safek: Myślę, że to kwestia zakładu, mam 2 miejsca do
  • Odpowiedz
@k1906: jaka jest logika a otwarciu kościoła w pierwszym etapie, a kina dopiero w czwartym?

dla mnie kino zrobiło więcej pozytywnego niż kościół kiedykolwiek będzie w stanie, a poza tym jest tam łatwiej utrzymać rygor sanitarny niż w kościele
  • Odpowiedz
W galerii jak pracownik wyląduje na oiomie to ciężko będzie klientów objąć kwaraną. Jak zachoruje fryzjer to będziesz musiał kilkadziesiąt osób odizolować bo dokładnie wiadomo kto był klientem.
  • Odpowiedz
fryzjerzy i tak nie dawali paragonów więc są im nie potrzebni bo nie płaca podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kefas_safek: heheszki heheszkami, ale fryzjerzy są na karcie podatkowej w 99% więc nie ważne czy zarobią 1000 złotych czy 10000 złotych podatku płacą tyle samo, czyli 0 - słownie ZERO (bo od podatku z karty podatkowej odliczają składkę zdrowotną ZUS)
  • Odpowiedz
@murdoc: Oczywiscie, ze widze. Jest roznica miedzy przepychaniu sie miedzy ludzmi i przymierzaniu ciuchow ktore juz byly dotykane przez innych a wizycie u fryzjera przy kontakcie 1-1 w maskach i pelnej dezynfekcji po kazdym kliencie. Chyba nie wierzysz, ze po ~tygodniu nikt nie bedzie 'luzno' traktowal zalecen w galerii co do odstepow i liczby ludzi - tak jak juz jest w wiekszych marketach
  • Odpowiedz
Oczywiscie, ze widze. Jest roznica miedzy przepychaniu sie miedzy ludzmi i przymierzaniu ciuchow ktore juz byly dotykane przez innych a wizycie u fryzjera przy kontakcie 1-1 w maskach i pelnej dezynfekcji po kazdym kliencie. Chyba nie wierzysz, ze po ~tygodniu nikt nie bedzie 'luzno' traktowal zalecen w galerii co do odstepow i liczby ludzi - tak jak juz jest w wiekszych marketach


@k1906: już teraz dużo ludzi chodzi bez maseczek, albo
  • Odpowiedz