Wpis z mikrobloga

dzień dobry, właśnie pato nagrał, przyznaję się że raz na jakiś czas uciekałem do lasu i wąchałem rozpuszczalnik, przysięgłem teraz dla Krzyśka dla boga że nie będę chodził do lasu wąchać rozpuszczalnika, pato mi zdjął buty i musiałem w skarpetkach wrócić do domu, dostaliśmy list z Wrocławia
K: aby ten list był nagrany przez pana Wojciecha, od dłuższego czasu obserwujemy rosnącą agresję kierowaną do panów od rodziny Łosiów, niestety ale kłamstw i oszczerstw jest coraz więcej, proszę o odniesienie się do tej sytuacji oraz jasną odpowiedź, Jan Ł. zaczyna czuć się w internecie jak ryba w wodzie i ktoś powinien go lekko ukrócić, ostatnio na lajcie zarobił ponad 1500zł i nie dał panu ani złotówki a to dzięki panu ktoś wie kto to jest Jan Ł., ktoś taki jak Janek nie będzie panem pomiatać, zastanówcie się panowie i róbcie wg własnego uznania, dołączam 10zł dla każdego z panów, proszę nie kupować za to środków alkoholowych ani oburzających
M: my nie kupujemy, pozdrawiamy cały Wrocław, a teraz drugi list ja przeczytam od wspaniałej kochanej Wioletki, kochany Wojtusiu to znowu ja twoja Wioletka, mam nadzieję że nie wyrzuciłeś mnie z serca, przykro mi się zrobiło w pewnym momencie poszedłeś do toalety, nawet nie dokończył czytania listu, czyżbyś już mnie nie pożądał? może Krzysztof dokończy czytania listu, bardzo cię pragnę moje namiętne i jesteś coraz większą tutaj niewyraźnie, chciałabym abyś powiedział czy dla mnie swego bo ja codziennie się tam dla ciebie golę smaruję cennymi olejkami, uwielbiam liżąć loda, czy lubisz jak kobieta dobrze liże loda, no pewnie, tu niewyraźnie, jakie lubisz a może ty teraz wypowiesz się o mnie, jakie ty lubisz pozycje, wszystkie, dla ciebie lubie szybko być wolna, czy na leżąco, (duka strasznie), sztuczne fantazje, ja też mam dobre, zaskakują cię gumowe penisy, trzeba mieć chłopa
K: i normalnego wsadzić a nie jakiegoś gumowego
M: a jakiś ty lubisz najbardziej wkładać, może lubisz kochać się bez erosów, ja zdrowy jestem, (dalej duka), lubią się kobiety kochać, randka może będzie, twoja wioletka, kocham cię, o serduszko
K: tam od twojego wujka jest książeczka
M: (pokazuje książki), no na razie, przysięgłem na boga że tego nie będę robił bo szkoda życia, buziak dla Wioletki
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - dzień dobry, właśnie pato nagrał, przyznaję się że raz na jakiś czas ucieka...
źródło: comment_1588141018tVOLcIpsA5duhjS04NspD8.jpg
  • 10
@JanDzbanPL: Ćpun przy zagrożeniu wylądowania na ulicy przez chwilę godzi się na wszystko. Konon trochę bardziej się musiał odpalić i tyle. Tak samo jak ruda nakłoniła go do vipodwyku za 13K tak i teraz przez kilka chwil godzi się na jakieś warunki bo wie, ze jutro już będzie mógł o tym zapomnieć.