Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu, w którym rozmyślałem, czy by nie zainteresować się akcjami Zoom'a.

W momencie w którym pisałem tamten wpis, akcje stały po 113.55 USD. Obecnie są po 167.70 USD, a tym samym zanotowały od 28 lutego wzrost 47.68%.

Ile wrzuciłem w te akcje?


Nie liczyłem aż na takie wzrosty. A żeby wynik był jakiś znaczący, stwierdziłem, że musiałbym wrzucić co najmniej 10k PLN. Nie czułem się pewnie z tym pomysłem i zrezygnowałem.

W między czasie dokupowałem natomiast dużo #tsla oraz odrobinkę (tak do smaku ;)) #bynd. W porównaniu do tamtego momentu, Tesla zrobiła 20%. W między czasie zrobiła nurkowanie, aż do 361 USD, gdzie po drodze trochę kupiłem... i na tym co dokupiłem wyszedłem na 32% na plus na #tsla i co ciekawe też 32% na #bynd .

Jak się jednak okazało, Zoom byłby lepszym wyborem, jednak przyznam szczerze... inwestowałbym w Zooma tylko short-term, a takich inwestycji staram się wystrzegać. Pewnie, gdyby cena Zooma poszła w drugą stronę, to nie wiedziałbym kiedy uciąć stratę i stałbym się bag-holderem.

Wnioski: ciekawa jest giełda w czasie takich kryzysów. Spadki, odbicia, wzrosty, korekty... wyniki 2 cyfrowe nikogo nie dziwią. Prawie jak na #kryptowaluty, tylko, że łatwiej potem wszystko rozliczyć :)

#januszeinwestowania #gielda #finanse #tesla #beyondmeat
anonimowy_programista - W nawiązaniu do tego wpisu, w którym rozmyślałem, czy by nie ...

źródło: comment_15880713292hsUoea2MbgdrFDxPtoGdV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@astri: yahoo finance

40% to ja mam w krypto w 48h. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tomosano: też zaczynałem i siedzę w krypto ;) Po przebojach w krypto i wróżeniu z fusów, który coin najlepszy... inwestowanie tradycyjne to bajka. 100 razy mniej scamów. Rzetelne sprawozdania. Firmy mające prawdziwych klientów i prawdziwe zyski. Można by powiedzieć, że troche nuda, ale jak się dobrze poszuka to stopy zwrotu nie
  • Odpowiedz