Wpis z mikrobloga

teksty na rozpoczęcie rozmow


@Prychacz: weź moje gotowe:

Widzę, że jest między nami idealna chemia… jest jej tak dużo, że chciałem Ci się oświadczyć. Ale po konsultacji z mamą / księdzem stwierdzam, że najpierw musimy się bliżej poznać.

Hej, ładny naszyjnik, moja mama miała bardzo podobny, ale zgubiła na wycieczce. Nosisz go z uwagi na jego wygląd czy ma jakieś głębsze znaczenie?

Przesunąłem cię jednym palcem, wyobraź sobie co robię dwoma.
@Prychacz: ogólnie bardzo skuteczne są teksty negujące, bo komplementy daje jej każdy:

„kiedy patrzysz tak w dal… (jeśli ona akurat nie patrzy na Ciebie, tylko patrzy w dal) to wyglądasz na zagubioną dziewczynkę, prawie jak moja siostra, we wrześniu idzie do przedszkola”

„kiedy się tak uśmiechasz to nosek Ci się marszczy, prawie jak moja 5 letnia siostrzenica”

„ta sukienka, którą masz na sobie jest ostatnio bardzo popularna, co chwilę ją gdzieś
@Prychacz: Jeśli laska nie ma nic ciekawego w opisie do czego można by nawiązać, to wcale nie trzeba pajacować i zwykłe "Siemanko jak Ci mija wieczór?" albo nawet randowmowy gif wysłany wystarczy. Jeśli odpisze nawet na coś tak głupiego to znaczy że nie szuka atencji i folowersów na instagramie i w jakimś stopniu jest tobą zainteresowana i nie przesunęła niechcący w prawo. To już pozwala odsiać pary.

No chyba że chcesz