Wpis z mikrobloga

Poprzednia aknieta była osnosnie samochodów dla fanu, ale chcę też kupić coś do firmy, z tego powodu druga ankieta :
#samochody #ankieta #samochod #motoryzacja #firma #dlafirmy #flota #samochodfirmy

Opcje :

  • Coś typu C3, Corsa, Clio, Polo czy Fiesta 11.1% (5)
  • Citroen C-elysee 4.4% (2)
  • Dacia Logan 6.7% (3)
  • Fiat Tipo 28.9% (13)
  • Fiat Panda Van 4.4% (2)
  • Ford Tourneo Courier 6.7% (3)
  • Skoda Scala 22.2% (10)
  • Coś typu Aygo, Up, Citigo 6.7% (3)
  • Inne (do ok. 45 tys zł) 8.9% (4)

Oddanych głosów: 45

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Motokatalog: ten peugeot to designerska masakra :D wygląda jak ulep dla turka albo innego araba co musi mieć limuzynę a kasy ma mało :D

Jak sedan to klasa D (accord, superb, talisman) itd. a nie taki ulep :D To samo ten citroen.

Jak już kupujesz to weź poszukaj chociaż czegoś fajnie wyposażonego a ten citroen ma kierownicę jak moja stara skoda z 1996 roku.
Ten seat już lepiej wygląda nawet
  • Odpowiedz
@Motokatalog: Z tych brałbym Seata Toledo. Nie jest to bieda wersja, ma trochę opcji i ta kombinacja 1.0TSI + 6 biegowy manual jest naprawdę dobra (jeżeli skrzynia jest tak zestopniowana jak w bracie bliźniaku - Rapidzie). Deska nadal wygląda na przedlifta (jeśli byłby to Rapid) ale nie jestem pewny bo w Seata Toledo się tak nie wczuwałem.

Mam praktycznie tyle samo przebiegu u siebie na tym samym silniku i skrzyni
  • Odpowiedz
@Motokatalog: może Dacia Duster obecnej generacji? w lepszych wersjach środek jest spoko już całkiem, wyposażenie sporo bajerów od Renault dostępne. Tylko nie wiem czy coś dobrze wyposażonego używanego znajdziesz.

Inna opcja; patrzyłeś na Megane IV? Jest też wersja sedan jak coś. Fajne wnętrze jest
  • Odpowiedz
@Motokatalog: jeszcze co do spalania, przy normalnej jeździe loaklnymi międzymiastówkami, z przestrzeganiem przepisów spalanie jest spokojnie poniżej 5l, kręcąc się po mieście 5.5l, na trasie 400km gdzie większość to była autostrada + droga szybkiego ruchu (średnia prędkość z trasy 108kmh) - spalanie 6.0l. Przyy 140kmh na 6 biegu 2800 obr/min
  • Odpowiedz