Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Pora na recenzję najtańszego sushi na świecie w Rock'nRoll Sushi ul Żelazna #warszawa.
Zestaw kosztował 25 POLSKICH ZŁOTYCH za 50 KAWAŁKÓW co oznacza że za jeden wpis liżący dupę PiSowi można kupić jeden taki kawałek.
Co do doznań organoleptycznych powiem tak - ryż był dobry. Nie zbity i nie za suchy. Co do rolek hmmm. Myślę że obiektywnie 7.5/10 co czyni je lepszymi niż marketowe, ale jednak nie jest to sushi Wola. Choć jakby ktoś postawił pewnie 2 zestawy i w ciemno kazał powiedzieć który lepszy pomyslilabym się niechybnie. W zestawie było:
Philadelphia z Łososiem w Sezamie
California z Pieczonym Łososiem w Sezamie
California Surimi
Futomaki Wegetariański
Maki Surimi.
DODATKOWO ZAMOWILAM ROLKE ŁOSOSIA BO JAKOS GLUPIO MI BYŁO JANUSZYC
Jedynie futomaki wege mi nie podeszły bo nie lubię avocado.
Biorąc pod uwagę Cenę zastanawiam się czy oni na tym cokolwiek zarabiają.
SZCZERZE TO MOGW SMIALO POLECIĆ JESKI KTOS LUBUJE SIE W SUSHI A NIE CHCE WYDAWAC MILIARDOW.
Pobierz
źródło: comment_1588016494kAFJabWSodHLj9RXJYKHLM.jpg
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sayong: no twoje kozak xd ale to w tej cenie naprawdę super xD jednak warto dodać że losos był wędzony lub był pieczony. Ty masz surowego. No i nie miałam tuńczyka nic a nic :/ jednak i tak sądzę że kozacka promka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piupiulaserem: jeśli to jest gorsze od sushi wola, to daj sobie spokój, bo tylko się zniechęcisz. Niestety w przypadku sushi zazwyczaj jakość idzie w parze z ceną. Sushi wola jest tanie, ale zdecydowanie warto zapłacić więcej i zjeść coś porządnego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ostoja: posmakuje mi, będę musiał jadać tylko sushi i zbankrutuję. Zostanę żulem, rozpije się i wrócę do palenia. W alkoholowym szale zabije kogoś niewinnego i popełnię samobójstwo z powodu wyrzutów sumienia. Sushi jest niebezpieczne, odpuszczę sobie.