Wpis z mikrobloga

No cóż, stało się to co się chyba stać musiało, tylko pandemia przyspieszyła ten proces. Mimo to smutno mi, ponieważ Cd Action towarzyszyło mi od małego (~2008). Problemy z jakością, nieco zbyt nachalny skręt ideologiczny, ogólne zamarcie prasy, czy ostatecznie zmiana polityki wydawnictw, przez co niezbyt chcieli oferować licencje do pisma. To myślę, że położyło to pismo. A na zdjęciu mój ulubiony numer, jeśli chodzi o pełne wersje właśnie. 04/2017. Nawet jeśli wtedy brali wszystko jak leci od Ubisoftu, to na jakość gierek narzekać było ciężko. Far Cry 3 przeszedłem dwukrotnie.
#cdaction #komputery #gry #czasopisma
Pobierz
źródło: comment_1588013764LViRjrR5bt0PEnPc9H0o5x.jpg
  • 16
@Nale: Co prawda problem już (częściowo) się zdeaktualizował, ale Papkin (redaktor ten doszedł w okolicach 2011 roku), pomimo nietuzinkowego stylu wtrącał bardzo często wątki polityczne lekko zahaczające tylko o gry. Jest to redaktor o lewicujących poglądach i w sumie to wszystko nie jest złe, fajnie jest poczytać czasami coś innego. Sęk w tym, że pod koniec jego działalności w Cd Action prawie połowa tekstów (albo chociaż 1/3) wychodziła z jego pióra.
@Mega_Smieszek: No ba, wiosną 2011 r. (pamiętam okładkę i ten numer, płyty mam do dzisiaj). Za to RE6 dodali jako pełniaka, dużo później, bo jakoś w grudniu 2017. Dużo dobrych gier niedługo po premierze przechodziło przez CD-A (pamiętam jak dawali Dead Island (2011) z niecałe dwa lata po premierze (2013), Call of Juarez: Więzy Krwi (2009, jako pełniak w 2011), Just Cause 2 (2010, jako pełniak w 2012). Pamiętam, że wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedlin12: za gówniaka szanowałem, wujek pożyczył mi parę numerów z tamtych lat jak miałem 8 lat, to były roczniki 97-98 ;d wtedy to była główna w miarę tania dystrybucja gier jak nie znało się giełd i 2h internetu po modemie 56kb wychodzilo tyle co numer z dwoma płytami.

Zajarali mnie odrobinę kącikiem programowania do nauki CSS i HTML w podstawówce :)