Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem, czemu śmiejecie się z tych, którzy w czasie epidemii siedzą na wsi. Ja wiem, że to nie żadna super frajda, ale człowiek mieszkający na wsi ma dużo swobody, wokół przyroda, zero ograniczeń, a nie siedzi zamknięty na 35m2 w blokowisku, gdzie pod chatą jeżdżą patrole policji i #!$%@?ą mandaty za brak maski XD Tam nie ma izolacji. Ognisko sobie zrobisz, możesz zaprosić znajomych i #!$%@? komu do tego, bo nie będziesz mieć 30 par oczu starych bab, które cię #!$%@?ą lub będą obrabiać ci dupę.

#wies #zalesie #koronawirus #heheszki
  • 23
@Wilczek03: to wokół trochę takich wsi jest i również mniej ludzi się kręci. Bardziej po lasach widać ludzi co było ich mniej ale to już z pobliskiego miasta nawet samochodami przyjeżdżają.
@Wilczek03: Moim zdaniem to taki ból dupy że na wsi ma się zdrowe powietrze i życie tam wolniej płynie, a ludzie są bardziej swojscy. Z drugiej strony naoglądali się seriali i gówno programów w gówno stacji TTV i myślą, że jak są z miasta to są tacy zajebiści a ich 35 m kw. w deweloperce zbudowanej z bloku rysunkowego i sklepy z żywnością bezglutenowo-bezlaktozową to jest ich majestat i ich godność.
Moim zdaniem to taki ból dupy że na wsi ma się zdrowe powietrze i życie tam wolniej płynie, a ludzie są bardziej swojscy.


@Jan_Baszar_2: Raczej reakcja na śmianie się z mieszczuchów zamkniętych w klatkach/blokach xD

że jak są z miasta to są tacy zajebiści a ich 35 m kw. w deweloperce zbudowanej z bloku rysunkowego i sklepy z żywnością bezglutenowo-bezlaktozową to jest ich majestat i ich godność. A na wsi to
Wciąż mieszkanie w deweloperce i sklepy z żywnością są lepsze niż mieszkanie w dziurze zabitej dechami


@NaczelnyWoody: kwestia priorytetów

a do najbliższego miasta (200k) trzeba dymać 100 km żeby kupić jakieś AGD XD


@NaczelnyWoody: to sklepy z AGD są tylko w miastach 200k? W każdym mieście powiatowym masz jakieś Media Expert, RTV EURO AGD czy jakiś miejscowy mały sklep z AGD. A zawsze możesz zamówić przez internet. No i piszesz
Napisz opinię przeciwną, z którą wiadomo że wszyscy się zgodzą


@S7-1500: Nie wszyscy się zgadzają, głównie mieszczuchy się nie zgadzają, osoby które za dużo naoglądały się "u pana boga za piecem" i innego "rancza" którym się tylko tak wydaje że wieś jest taka fajna i w ogóle cisza i spokój xD
A w praktyce warkot kombajnów, kurz wszędzie, hałas ciągników nieraz do rana i biedne umysłowo społeczeństwo.
No i nie zgadzają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: o, tym razem już nie wmawiasz mi pochodzenia z miasta, a wsi nie wyglądającej jak wieś? Jakieś jeszcze urojenia na mój temat?
Nie chce mi się dyskutować z dzbanem, który myśli że wie więcej o mnie niż ja.
Eot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wilczek03: Dla mnie wieś jest jak leżenie sam przed telewizorem z browarem w ręku. Człowiek chciałby trochę, odpoczynek od życia, ale szybko się nudzi i nuży. Świeże powietrze i spacer fajna sprawa czasem, ale wybieram komfort wszystkiego pod nosem, ogromnego wyboru, zimną i betonowo szklaną czystość zamiast trawy i robactwa. Wesołą muzykę z gwarem miasta w tle zamiast pustej ciszy i skrzeku natury. Anonimowość w tłumie, gdzie ja nie wchodzę nikomu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilczek03: szczerze mówiąc pierwsze słyszę żeby ktoś śmiał się z kogoś kto jest teraz na wsi. Sam mam wywalone kto gdzie i jak tą kwarantannę spędza. Ja siedzę w bloku w dużym mieście i nikt mnie nie podpierdziela, każdy policjant jakiego widziałem nie robił z niczym problemów, a ognisko ze znajomymi to teraz taka sama głupota w mieście jak i na wsi z babskimi oczami czy bez.