Wpis z mikrobloga

Kiedy babcie mówią swoim wnukom, że przystojni z nich kawalerowie, to wcale nie chcą ich oszukiwać. One naprawdę tak myślą. Musicie zrozumieć, że w czasach ich młodości standardy piękna były zdecydowanie inne niż teraz, bliższe rzeczywistości. Normalny chłopak z, w miarę symetryczną twarzą, bez garba na plecach i mniej lub bardziej pełnym uzębieniem rzeczywiście mógł uchodzić za tytułowego "przystojnego kawalera". Tak naprawdę wszystko to zmieniło się z dnia na dzień, wraz z nadejściem ery social mediów. Jestem pewien, że jeszcze 20 lat temu większość z nas ruchałaby i to bez gumy, z zakończeniem w środku.
#przegryw #blackpill #seks
Zabomen_2 - Kiedy babcie mówią swoim wnukom, że przystojni z nich kawalerowie, to wca...

źródło: comment_1587973972t5Ico5QYLwq8scpPquxglX.jpg

Pobierz
  • 34
Jestem pewien, że jeszcze 20 lat temu większość z nas ruchałaby i to bez gumy, z zakończeniem w środku


@Zabomen_2: To źle myślisz.
20 lat temu to większość z was musiałby się zaobrączkować, że by móc "ruchałaby i to bez gumy, z zakończeniem w środku".

Przeciętniaki nieobowiązujący seks mogły mieć tylko od miejscowych Karyn.
Lub u takich, co dają za kasę lub inne dobra.
@hetman-kozacki: Nie do końca. Moja mama pochodzi spod bełchatowskiej wsi, a ojciec też ze wsi pod Jarosławiem. Do tego poznali się na Górnym Śląsku. Mieszkam tutaj i nie znam ani jednego małżeństwa z pokolenia moich rodziców, którzy pochodziliby z tej samej miejscowości. Mają ponad 50 lat, a wszyscy są z ówczesnej klasy robotniczej.