Wpis z mikrobloga

@Ray_Zero: nie mnie to oceniać, oceniam tylko jak to wygląda według mojego poczucia estetyki, być może upośledzonego, no offence ale twierdzenie, że trzeba mieć narobione w głowie żeby sądzić, że ktoś robi coś czego nie powinien jest trochę przesadzone bo równie dobrze można powiedzieć, że trzeba mieć srogo narobione żeby sądzić, że ta milionerka ma ptasią kupę na kapeluszu, a przecież ma płaszcz za 100k dolców więc ta ptasia kupa na
@krabczy: cóż, jeśli ktoś uważa, że posiadacz "lepszego" samochodu będzie w nim montował "gorsze" felgi musi mieć upośledzone poczucie gustu ;) Nie mniej gusta są jak dupa, każdy ma swoją także rozumiem Twoją. Mnie te czarne felgi podobają się bardziej niż szare i uważam, że fajnie wyglądają na tym aucie + to (chyba) standardowe felgi dla tego modelu.
@Sheppard28: uhm, czyli BMW to nie jest marka premium? XDDDDD

Felgi są zajebiste, takie właśnie są do tego modelu (bo to oryginalne felgi do mojego modelu). Jak ktoś się nie zna to będzie myślał, że to stalówki xD Poza tym co trzeba mieć w głowie, powtarzam, żeby sądzić, że ktokolwiek kogo stać na taki samochód założy sobie stalowe felgi xDDDDDD