Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, oceńcie moją wartość rynkową

+ lvl 23
+ niepaląca
+ solidne 8/10
+ 53 kg/165 cm wzrostu/rozmiar stopy 36
+ biust 65F
+ zarobki w okolicach 0 zł (studentka)
+ prawo jazdy od 5 lat
+ studiuję dobry kierunek (farmacja)
+ lubię sprzątać
+ nigdy się nie bzikałam (lodzik się nie liczy)
+ moi rodzice mają ogródek działkowy
+ umiem zwinąć język w rurkę
+ znam angielski, umiem czytać po łacinie, hiszpańsku i rosyjsku
+ duże zapasy płynu do dezynfekcji + profesjonalna znajomość destylacji etanolu

- konto na wykopie

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
scully - Hej Mirasy, oceńcie moją wartość rynkową

+ lvl 23
+ niepaląca
+ solidne...

źródło: comment_1587907322XCkCQR8vP4XSjNcS3Z5932.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@scully trzeba chodzić, obserwować #pdk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A tak serio to o sobie jako o człowieku nic nie napisałaś (charakter), co już powoduję zapalenie się lampki na żółto.

Nawet jakbyś była 10/10 to bez poznania charakteru to jak ocenianie auta po zdjęciu. W zewnątrz może ładne, ale silnik może być do kapitalnego remontu¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@scully: o chui ogród działkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to jest jakieś ogłoszenie matrymonialne to biere. zawsze chciał mieć własną działkę i sadzić tam truskawki, później bym organizował tam imprezy i krzyczał " nie po truskawkach".
  • Odpowiedz
nigdy się nie bzikałam (lodzik się nie liczy)


@scully: #!$%@?łaś komuś bezwarunkowego landryna? wtf?! ale plus, że przynajmniej plomba została
  • Odpowiedz
@scully: poza tym oceniasz sama siebie jako 8/10 co już świadczy o twoim #!$%@? ego i braku samokrytycyzmu i obycia w społeczeństwie, masz 23 lata i nic nie zarabiasz, pewnie żyjesz za hajs starych, dziadków albo kolegów, już po tym można wywnioskować, że będziesz typową księżniczką
  • Odpowiedz
farmacja to kierunek z najgorszym stosunkiem: Trudność kierunku do zarobków / prestiżu / możliwości rozwoju


@zloty_wkret: na dobrych uczelniach (o co w Polsce trudno) to kierunki takie jak Filozofia albo Matematyka będą w czołówce takiego rankingu. W zasadzie jesteś skazany na pracę akademicką (albo finansówkę/ubezpieczenia w przypadku tego drugiego, ale nie każdego to kręci). Oczywiście można znaleźć pracę po takich studiach w dowolnej dziedzinie, w wielu nawet taki dyplom będzie
  • Odpowiedz
@scully: zadna laska w takich wpisach na wykopie nie byla ponizej 8 a widzialem ich sporo(sporo zostalo usuniete) zrob pokazmorde to wtedy bedzie mozna ocenic ale jesli mowimy o wartosci rynkowej to koniecznie bez makijazu i po wstaniu z lozka bo przeciez 24/7 w makijazu chodzic w zwiazku nie bedziesz
  • Odpowiedz