Wpis z mikrobloga

@Torchlight: I tak i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie sprawdziło się to co da się wyczytać w internetach i to co mówią hodowcy. W mieszkaniu jest dość cicha i spokojna (niezbyt przepada za gośćmi, zwłaszcza głośnymi) Za to w weekendy na wsi robi się bardziej aktywna, kopie dziury, nosi patyki i robi się bardziej głośna i terytorialna. Nie zawsze siedzi przy ludziach, ma taki swój świat
@Nixon52: Dziewczynę uwielbia, mnie bardzo lubi, nasze rodziny tak w miarę też. Znajomych i obcych niespecjalnie. Mało komu się daje pogłaskać na ulicy.

W taki introwertyczny sposób uczuciowy. Jak wracamy do mieszkania to się bardzo cieszy, ale po 5 minutach zabawy może odejść sobie w swoje miejsce i tam sobie samej siedzieć. Bawić się lubi ale niezawsze i raczej krótko. Za to bardzo spokojna w mieszkaniu jest. Jak była mała to
@Nixon52: na terenie neutralnym typu ulica do ludzi nie jest agresywna, raczej się odsuwa. Jedyne sytuacje w których warczy i pokazuje zęby to przy innych natarczywych psach. Z większością psów nie ma problemu.

Na swoim terenie czyli mieszkanie lub ogród na wsi czuje się bardziej odpowiedzialna za za ochronę i wtedy warczy, np na kurierów
@romanowy: Kurcze mają charakterek te pieski, zastanawiam się nad w sumie kolejnym, ale pierwszym psem jako "dorosły", charakter psa raczej pasuje z racji trybu życia, nie wiem tylko czy nie jest za mało uczuciowy ten pies jak na moje potrzeby :D Dzięki za odpowiedzi, podrap piesa ode mnie!