Wpis z mikrobloga

@Mescuda: a teraz Ci co mają bekę muszą #!$%@?ć do pracy mpk a Ty sobie spokojnie patrzysz na auto, które nie traci na wartości z czasem a części są bajecznie tanie, pracując zdalnie z domu xDDDDDD poletzam xd
@Topia ostatnio miałem taka sytuację z autem i po raz kolejny wybrałem drogą naprawę od kupienia drugiego auta.. Nigdy nie wiadomo ile musiałbym wyłożyć na ukryte usterki w nowym aucie
Czekaj, wytłumacz mi jeszcze raz te konfigurację xd


@V0lc4n0: to że w aucie wartym 2 tys zł. robisz duże remonty, które były warte łącznie 10k, nie oznacza że auto jest warte teraz na rynku 12 k xDD

jak udokumentujesz ze jest ogarnięte, dostaniesz może z tysiąc więcej

to o moim puncie. Dużo młodziaków zrobilo coś podobnego.


@kocurowy: które punto? dwójka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: nie bardzo wiem jak to możliwe. W moim starym padle zrobiłem generalke blacharki i silnika, wymienilem opony za 3,5k. Nie wiem co mialbym wiecej zrobic, by dobic do 10k ()
@Mescuda: co za #!$%@?. Auto za 2k naprawisz u Janusza Pawlacza na częściach używanych albo zamiennikach po taniości a jak masz nowe auto z salonu to same części cię dojadą. Lampa oryginalna nowa 10tys. Usługa wymiany w ASO kolejne tyle. Tylko debile myślą, że nowe auta się nie psują.