Wpis z mikrobloga

@Foczlik: ano, gdzieś też to czytałem. Bardziej chodzi o rozmiar. Tam chyba poniżej 30 jest jak kupisz, ale można do 40 czy 42 wrzucić - to musisz sprawdzić.
Mam szosę na 25 i gravela na 38. Na 25 po lesie lipa, ale na 38 wjeżdżasz jak do siebie - wczoraj moje 105kg i plecak 10kg dał radę.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: A opony 38 jakieś konkretnej firmy kupić? A opony na te koła wejdą czy dodatkowe koła muszę posiadać? I jakbyś mógł podesłać jakaś stronkę z oponami gdzie można zakupic. Z góry wielkie dzięki jesteś wielki
  • Odpowiedz
@Foczlik: ja nie lubię aluminium po tym jak jedna rama pode mną pękła. Więc u mnie wybór był prosty - Author Ronin. Jestem mega zadowolony, tylko koła mógłyby być lżejsze. Ale nawet nie wiem jakie mu teraz wkładają, bo mój jest chyba 2017, a co roku coś w nim zmieniają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foczlik: opona 38 to za dużo. Jak będziesz jeździł pół na pół asfalt i ścieżki żwirowe to w miarę gładkie 35 są najlepsze. Conti Contact Speed albo Gravelkingi gładkie. Ja bym wziął Kross Esker 6.0
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
triban 520


@Masterczulki: Jak jest w nim z kołami? Od razu do #!$%@?, jak niektórzy mówią? Ta niepełna 105 kusi, ale mam nieodparte wrażenie, że gdzieś w tym rowerze jest grubo pożydzone przez ten osprzęt. Trek i Spec w cenie 5k dają to, co inni za 3,5k, ale inne marki max Tiagrę bez hamulców i często bez korby.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Nie pytam o opony, bo wiem, że do tribanów da się dość szerokie wsadzić. Pytam o koła, które podobno są wybitnie gówniane. Czy dalej występują problemy ze zdejmowaniem/zakładaniem opony i czy po nagłym kontakcie z dziurą w ziemi masz gravela z ósemkami?
  • Odpowiedz
Pytam o koła, które podobno są wybitnie gówniane

#!$%@? wie. Teraz mam Spec Diverge Comp 2019 na DT Swiss 470db. Działa przy mojej wadze, posturze i się nie przebiło. Jeszcze. Po dziurach też jeździłem.
Koła to koła. Ile ważysz?
  • Odpowiedz