Wpis z mikrobloga

  • 2
@Marek1991 chodzi o to że 5s/SE jest bardzo małym telefonem i jednak klawiatura jest malutka. Większy ekran w tak małym gabarytowych telefonie byłoby idealne bo zwiększa obszar roboczy, a konstrukcja nie zwiększa się
  • Odpowiedz
kupiłem go 4 lata temu i mam go do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo dużych paluchów chciałem telefon z małym ekranem i dobrymi bebechami, zakup okazał się świetny. Aczkolwiek już czas na zmianę, bateria po tych 4 latach to dramat. Poleci ktoś coś? (Mi 9t Pro pod lupą). W porównaniu z SE wszystkie brzydkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
chodzi o to że 5s/SE jest bardzo małym telefonem i jednak klawiatura jest malutka. Większy ekran w tak małym gabarytowych telefonie byłoby idealne bo zwiększa obszar roboczy, a konstrukcja nie zwiększa się


@susuke15: Złote słowa, bezramkowy telefon wielkości iPhona 4/5 to byłoby złoto nad złotami.
  • Odpowiedz
@naprawtagi: marzenia. :) Po tym jak wyglądał pierwszy SE (bebechy najnowszego w poprzedniej obudowie) można było doskonale przewidzieć jak będzie wyglądał nowy SE. I wszystko się zgadza. Najnowsze bebechy w poprzedniej obudowie.
  • Odpowiedz