Wpis z mikrobloga

@onigiritv: DPD kłamie i kpi w żywe oczy. NIGDY WIĘCEJ. Moja ostatnia historia:
Kilkukrotnie miałem złe doświadczenia z firmami kurierskimi jednak to co wyprawia DPD przechodzi ludzkie pojęcie.
W połowie września zamówiłem kuriera za pośrednictwem Furgonetka. Oferta DPD mi odpowiadała gdyż możliwa była opcja dostarczenia przesyłki w sobotę.
Feralnego piątku 13 w godzinach przedpołudniowych zamówiłem kuriera. Wszystko szło ja z płatka, opłaciłem przesyłkę i oczekiwałem na kuriera którego zamówiłem po odbiór
  • Odpowiedz
@onigiritv DPD to gówno. Ostatnio sprzedawałam pewien przedmiot. Kupujący opłacił kuriera i kilka dni na niego czekałam. Potem dzwoni mi facet i mówi, że kurier napisał w systemie, że nie przygotowałam paczki i przez to nie mógł jej odebrać. A przedmiot oczywiście zapakowany od kilku dni czekał na przewóz, ja cały czas też byłam na telefonie czekając na kontakt. Kurierowi DPD się dupy nie chciało ruszyć po paczkę, więc bezczelnie skłamał. Nigdy
  • Odpowiedz
@onigiritv: miałem tą samą historię z DPD. Składałem skargi na kuriera, pisałem do firmy która sprzedała towar. Próbowałem różnych opcji, róznych mejli itp

Przepraszamy - odp firmy od której kupiłem.

DPD nie odpowiedziało nic...

Roxzumiem #!$%@? bo miałem tak samo ale praktycznie ciężko jest tu coś ugrać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onigiritv: też ostatnio tak miałem XD szybka wysyłka w piatek z dostawą na sobote i #!$%@?, paczka w mojej miejscowości ale nikt nie przyjechał. Infolinia nie działa, na stronie DPD taki syf ze szok. Codzienne komunikaty w stylu "Przesyłki krajowe działają bez przeszkód" a dopiero na samym dole gdzieś info, że "dostawa w sobote odwolana" i następny komunikat "przesyłki krajowe działają bez przeszkod" XD i #!$%@? wie co oni mówią. A
  • Odpowiedz
U mnie niedawno typ z Dpd wrzucił paczkę do punktu odbioru mimo ze miał ja dostarczyć do domu. Cały dzień byłem w domu a jako powód był podany „brak odbiorcy w mieszkaniu”. Więcej z ich udziałem nie mam zamiaru nic zamawiać.
  • Odpowiedz