Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@aegypius:
Dokładnie. Dodam jeszcze jeszcze dziwną modę na stawianie kompa obok monitora. Oczywiście przezroczysta obudowa z wnętrzem #!$%@?ącym tęczą po oczach. A na blacie już nic więcej się nie mieści. Ja swoją obudowę wcisnąłem pod biurko i to tak że praktycznie jej nie widać i w niczym nie przeszkadza i tyle że wypuściłem sobie USB pod monitorem.
  • Odpowiedz
Półtorametrowy blat i komodę z pierdyliardem szuflad masz taniej niż takie przykładowe gówno z Agaty.


@L3gion: ostatnio jestem w temacie i gadasz głupoty, solidne biurko z BRW (170cm) kupiłem chyba jakąś stówę taniej niż to biurko z ikei
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Może, nie mówię że inne sklepy nie mają spoko modeli. Tylko ja bym wciąż nie kupił bo nic nie da się zmienić. Jak złożyłeś takie będzie. Nie zmienisz sobie koloru / stylu nóg, nie przeniesiesz komody z lewo na prawo albo w ogóle jej nie wywalisz itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BaRi: Ma wartość sentymentalna xD Mam 28 lat na nim mnie przewijali tyle lat temu xD Nie wpływa ono na fpsy a nowe biurko to nowy ram albo chłodzenie dla procka :D
  • Odpowiedz
@L3gion "why not"? Bo się im styki przepalają że ludzie mają różne zainteresowania i możliwe że tak jak niektórzy sobie odpicowuja auta, tak inni mogą chcieć komputery. Światła hejtuja ale jakby poszli na pokaz takich świateł gdzieś to by się zachwycali i chcieli mieć w domu. Krzesła? Złe bo siedziałem na jakimś tanim kilka lat temu więc teraz napewno nie ma już znacznie lepszych ergonomicznych xD zwykle przyszłe Janusze się Zebrały.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Fractal Design najlepsza obudowa. Mam R4 i jet zajebiście. Minimalistycznie i elegancko.Plus jest naprawdę duża. Kiedyś w gimbazie byłem zajarany odpicowanymi obudowami i oglądałem jakieś cuda za grube tysiące, ale mi przeszło. Niemniej wśród morza kiczu i bezguścia trafiały się perełki sztuki użytkowej i designu, które w ładnie umeblowanym pomieszczeniu wyglądałyby bardzo fajnie.
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: w czym jest problem, przeciez to chwila roboty jest i tez nie podlewasz roslin codziennie, ja np swoje podlewam raz na miesiac bo praktycznie nie potrzebuja wody, ostatnio dopiero po 3 miesiacach sie domagaly wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz