Wpis z mikrobloga

@OLYON
@PanPrezes_PL wali tandeta na kilometr, w dodatku blat płytki więc nogi cały czas zgiete, nie wyprostujesz sobie od czasu do czasu, i jeszcze ten kozioł pod nogami że nawet na bok sobie wygodnie nie położysz. No i te imitacje cegieł pomalowane jakby olejną błyszczącą farbą :x ehh
  • Odpowiedz
@musiol108: niby 'normalne' -, niby schludne ale słabo ogólnie w odbiorze. Ja bym ten komputer gdzieś próbował schować, bo wizualnie przeszkadza na takim biurku. Ta przestrzeń jest do wykorzystania. Tzn. więcej miejsca by było.
Gdyby to był komputer na ITX w malutkiej obudowie, to może by to lepiej wyglądało tak na biurku.
  • Odpowiedz
jest naprawdę duża


@Rnck: jest ogromna :D
Płyta z wielką kartą graficzną i chłodzeniem dark rock pro 4 przy tym niknie. Pełno miejsca. 6 HDD, 2 SSD, 2 NVMe i jeszcze mogę dołożyć :D:D
  • Odpowiedz
@aegypius: smutłem bo mi się autentycznie podobają takie tapety jak synthwave albo firewatch jak z tego obrazka i teraz nie mogę takich mieć, bo będę uznawany za pozera xD
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze jeszcze dziwną modę na stawianie kompa obok monitora


@KaloryfeR: mam miękką i grubą wykładzine przez co jak postawie peceta na podłodze to nie man wentylacji od spodu, a stamtąd zasilacz pobiera powietrze.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Nawet nowe Fractale R mają boczną szybę aby się świecić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i przez swój rozmiar to wybór dla mniejszości, bez pierdyliarda dysków, SLI i chłodzenia wodnego ta obudowa jest po prostu pusta.
  • Odpowiedz