Wpis z mikrobloga

Czytam sobie jakieś info i tam jest napisane, że "uczniowie mogą już powoli mieć dość" bo Morawiecki podał termin egzaminów osmoklasisty na okolice końca czerwca lub początku lipca.
Ja pierdacze, po pierwsze nie wiem czy w ogóle ktokolwiek może mieć dość xd, a po drugie to czy naprawdę do nauki jakichś pierdół są tak bardzo potrzebni nauczyciele, którzy podobno są gówno warci?
Dodatkowy czas na nadrobienie zaległości i podszlifowanie posiadanej już wiedzy to dość?
Nikt nie pisze o studentach którzy mają prace do napisania i obrony a badania stoją bo se ich w domu nie przeprowadzą przecież.
No ale to podbaza ma tak straszną sytuację że nie da rady normalnie. Przecież wiedza potrzebna do tych egzaminów jest tak prosta że każdy gówniarz, który mówi o najmniejszej nawet ich trudności powinien się wstydzić tego, że jest takim idiotą.
Przepraszam, ciśnienie mi podniósł ten artykuł xd
#gownowpis #szkola #egzaminy #podbaza #licbaza #wirus
  • 1
@Drzegorz: Ja mam dość bo przedłużyli mi okres stresu przed maturą. Raczej ją zdam ale nie uznaję tego za pewnik. Generalnie w życiu niewyobrażalnie się stresuję. Gdyby to były egzaminy na studia to czułbym się o wiele lepiej i pewnie też znacznie lepiej zdał bez tego stresu.