Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Czy byłaby dla Was interesująca seria tematyczna dotycząca przygotowywania drinków i koktajli na tagu oraz na Top Gar?

Ostatnio sporo myślałem o takiej serii. Dotychczas opublikowane Aperol Spritz, Sangria, itp były przyjmowane bardzo dobrze. Jak będzie zainteresowanie to chętnie bym ruszył z taką serią zaczynając od najpopularniejszych i najprostszych nie wymagających dodatkowego sprzętu po te bardziej skomplikowane.

Będę wdzięczny też za ewentualne sugestie drinków, które w takiej serii chcielibyście zobaczyć :)

#pijzwykopem #alkohol
MG78 - #kuchniamg78

Czy byłaby dla Was interesująca seria tematyczna dotycząca prz...

źródło: comment_1587720224fVN72vl3siRazveytJmyKQ.jpg

Pobierz
  • 64
@MG78: Z takich nieprzesadnie trudnych to whisky sour i old fashioned polecam. Do drugiego potrzebna jest angostura. Drogie, ale jak ktoś robi drineczki w domu to znajdzie do tego masę zastosowań, a butelka wystarczy na bardzo długo.
@MG78 Drink "Buzia niemowlaka", wypity kiedyś w Tatrach. Podejrzewam, że to była radosna inwencja barmana, bo nie mogę go znaleźć w internecie. Najlepszy, jaki zdarzyło mi się próbować. Składniki to wódka, śmietanka i syrop grenadine, chyba w równych proporcjach. Smakował jak jogurt truskawkowy z prądem.