Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Czy byłaby dla Was interesująca seria tematyczna dotycząca przygotowywania drinków i koktajli na tagu oraz na Top Gar?

Ostatnio sporo myślałem o takiej serii. Dotychczas opublikowane Aperol Spritz, Sangria, itp były przyjmowane bardzo dobrze. Jak będzie zainteresowanie to chętnie bym ruszył z taką serią zaczynając od najpopularniejszych i najprostszych nie wymagających dodatkowego sprzętu po te bardziej skomplikowane.

Będę wdzięczny też za ewentualne sugestie drinków, które w takiej serii chcielibyście zobaczyć :)

#pijzwykopem #alkohol
Pobierz MG78 - #kuchniamg78

Czy byłaby dla Was interesująca seria tematyczna dotycząca prz...
źródło: comment_1587720224fVN72vl3siRazveytJmyKQ.jpg
  • 64
@slapdash no i chce to pokazywać bardziej pod kątem ludzi którzy nie mają umiejętności, wiedzy i sprzętu. Powiedzieć o wszystkich trudnościach, pokazać to dość dokładnie bez zbędnego czarowania przy przygotowywaniu. Zobaczymy jeszcze jak to będzie.
@MG78: ja czekam później na serię o pędzeniu lokalnych specyfików ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, zobacz sobie kanał Maciej je , on zwiedza i degustuje, może coś Ci się spodoba z jego prowadzenia vlogow o zwiedzaniu i jak będzie już opanowana sytuacja z korona i takie blogi zagoszczą u Ciebie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MG78: jeden z lepszych drinków jakie piłem i jakie pamiętam to był johny Walker dye red z sokiem jabłkowym w stosunku 1:2 plus dwie ćwiartki pomarańczy do tego (wycisnac sok i wrzucić je do środka), dwie kostki lodu, wszystko prze shakować, przelać drinka do szklanki, dodać świeżą ćwiartke pomarańczy i świeży lód i podawać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: BTW TopGar spoko ale strasznie trzęsie kamerą, może jakiś stabilniejszy obraz? Przynajmniej w pierwszych odcinkach, bo potem już nie mogłem oglądać tych ujęć :( Stabilizacja i będzie ok ;)