Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Czy byłaby dla Was interesująca seria tematyczna dotycząca przygotowywania drinków i koktajli na tagu oraz na Top Gar?

Ostatnio sporo myślałem o takiej serii. Dotychczas opublikowane Aperol Spritz, Sangria, itp były przyjmowane bardzo dobrze. Jak będzie zainteresowanie to chętnie bym ruszył z taką serią zaczynając od najpopularniejszych i najprostszych nie wymagających dodatkowego sprzętu po te bardziej skomplikowane.

Będę wdzięczny też za ewentualne sugestie drinków, które w takiej serii chcielibyście zobaczyć :)

#pijzwykopem #alkohol
MG78 - #kuchniamg78

Czy byłaby dla Was interesująca seria tematyczna dotycząca prz...

źródło: comment_1587720224fVN72vl3siRazveytJmyKQ.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MG78: z doświadczenia mogę powiedzieć że ludzie mają ograniczoną wyobraźnię jeśli chodzi o drinki domowe, myślę że wielu to zainteresuje jak robić fajne drinki w domu i przestaną się ograniczać do wódki z sokiem :)
  • Odpowiedz
@MG78: Tak jak pisał @joolekk - kanał mój bar w tej materii jest niekwestionowanym mistrzem. Także nie wiem czy uderzasz w ten sam target i będziesz konkurował czy np ograniczysz się do bardzo specyficznych trunków/drinków związanych np z Twoimi podróżami i regionami albo z daniami które przygotowujesz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zly_dzien sprawdziłem, bardzo fajny kanał. Ja bym bardziej chciał uderzać do ludzi nie posiadających sprzętu, takich na początku zabawy z drinkami. Nie wiem na ile na tym kanale jest poruszany też kontekst lokalny poszczególnych drinków ale chciałbym go zachować podobnie jak w przypadku kulinarnych
  • Odpowiedz
@MG78: popieram kolege @zly_dzien : kanalow i stron o koktajlach jest multum. Robienie materialow o nich moim zdaniem mialoby sens tylko wtedy gdyby byly "sprzezone" z Twoimi podrozami: sangria i calimotxo to Hiszpania, cos na bazie grappy podpieye pod Wlochy itd itp. I raczej okazyjnie - bo z duzymi kanalami o drinach nie ma sensu konkurowac.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@slapdash Nie chciałbym raczej jakoś super dużo tego, bardziej taka seria dodatkowa jako urozmaicenie gotowania i jego uzupełnienie
  • Odpowiedz