Wpis z mikrobloga

Jest rok 2006 - właśnie wróciłeś ze szkoły, rzuciłeś plecak w kąt, zjadłeś obiad i poudawałeś trochę, że odrabiasz lekcje.

Nadchodzi wieczór, na który czekałeś - wczoraj wyszedł nowy odcinek LOSTów! Wchodzisz na forum peb.pl, dział "SERIALE" -> "LOST - zagubieni" -> temat "Odcinki". Wchodzisz na ostatnią stronę tematu, szukasz posta zaufanego uploadera - jest!

Spośród różnych wersji wybierasz sprawdzone HDTV-XviD-LOL - plik jest duży (POTEŻNE 750 MB), ale ponieważ gardzisz podludźmi oglądającymi pikselozę w .rmvb, jesteś gotów ponieść koszt długiego pobierania odcinka.

Walczysz z #!$%@? rapidshare.de przy użyciu lewych kodów premium i managerów pobierania - Twój internet ssie pęto, więc przeglądasz jeszcze trochę swoje ulubione fora stojące na phpBB by Przemo, a potem zostawiasz pobieranie odpalone na noc i idziesz spać.

Rano sprawdzasz, czy się pobrało - sukces! Niestety musisz iść do szkoły i odłożyć seans na wieczór.

Po południu wracasz z gimby, rzucasz plecak w kąt i nawet nie udajesz, że odrabiasz lekcje - odpalasz kompa i wypakowujesz pliki. Żeby tylko nic się nie #!$%@?ło...

Uff, poszło! Jeszcze tylko napisy.org, ściągnięcie pasujących napisów i zaczynasz seans.

Po niecałej godzinie, wciąż podekscytowany obejrzanym odcinkiem i oszołomiony tym, co tam się właśnie odjaniepawliło, wbijasz na forum o serialu i postujesz swoje teorie na temat uniwersum i potencjalnych dalszych losów bohaterów, jednocześnie podniecając się wyłapanymi przez innych użytkowników easter-eggami i wskazówkami (obowiązkowo popartymi screenshotami).

A potem przez kolejny tydzień czekasz na następny odcinek...

#nostalgia #gimbynieznajo #seriale #lost
Wariner - Jest rok 2006 - właśnie wróciłeś ze szkoły, rzuciłeś plecak w kąt, zjadłeś ...

źródło: comment_1587715741Q62DJyl6RyMNpCa0E92hZY.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@Wariner: 700mb za odcinek lostow? No bez jaj. Rmvb 80mb i elo XD potem konwerter na AVI, żeby pendrajwa wrzucić i podłączyć pod dvd.
  • Odpowiedz
@Wariner: nie zna życia ten, kto nigdy nie ściągał filmów/seriali/gier z rapida w 20 partach ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsze było jak się pobrało powiedzmy już 10 a przy 11 okazywało się, że został skasowany z serwera ()
  • Odpowiedz
@Impuls94: kiedyś miałem takie dvd, że "niby" otwierało tylko pliki .avi. ale wystarczyło zmienić nazwę pliku, żeby kończyła się na avi (bez konwersji) i spokojnie otwierało inne formaty xd
  • Odpowiedz
@Wariner: no jak dzielisz pakiet z innymi osobami co z tobą nie mieszkają to równie dobrze możesz piracić, wyjdzie na to samo, i tak łamiesz zasady i tak.
A wiele abonamentów to zwyczajnie boli wygodą, szukasz czegoś do oglądania i masz 4 serwisy do sprawdzenia... więc w końcu anulowałem i wróciłem do piratów pod sporo rzeczy, tam mam jeden serwis ( ͡º ͜ʖ͡º) i lepszą jakość.
  • Odpowiedz
@Wariner: miałem premium na RapidShare i dodatkowo wrzucałem dużo uploadów na peba, dvhk, warez-bb i jeszcze jakieś podobne strony co nabijało mi punkty za ściągnięcia i tworzenie nowych kont RapidShare na handel i przedłużanie mojego.
Nigdy nie ściągałem rmvb bo przeważnie coś nie działało.
Obecnie ściągam z torrentow lub linki z darkw wklejam na Rapideo.
Nie stać mnie na płacenie za kilka różnych usług jak HBO czy Netflix a na każdej
  • Odpowiedz
  • 0
@Promilus: @ZielonyRycerz: True - robiło to klimat.

Chociaż do takiego Dark od Netflixa mimo, ze wychodzi po całym sezonie na raz, i tak tworzone są rozbudowane teorie i toczone są zażarte dyskusje, ale z drugiej strony to serial niemiłosiernie wręcz zagmatwany.
  • Odpowiedz