Wpis z mikrobloga

Jest rok 2006 - właśnie wróciłeś ze szkoły, rzuciłeś plecak w kąt, zjadłeś obiad i poudawałeś trochę, że odrabiasz lekcje.

Nadchodzi wieczór, na który czekałeś - wczoraj wyszedł nowy odcinek LOSTów! Wchodzisz na forum peb.pl, dział "SERIALE" -> "LOST - zagubieni" -> temat "Odcinki". Wchodzisz na ostatnią stronę tematu, szukasz posta zaufanego uploadera - jest!

Spośród różnych wersji wybierasz sprawdzone HDTV-XviD-LOL - plik jest duży (POTEŻNE 750 MB), ale ponieważ gardzisz podludźmi oglądającymi pikselozę w .rmvb, jesteś gotów ponieść koszt długiego pobierania odcinka.

Walczysz z #!$%@? rapidshare.de przy użyciu lewych kodów premium i managerów pobierania - Twój internet ssie pęto, więc przeglądasz jeszcze trochę swoje ulubione fora stojące na phpBB by Przemo, a potem zostawiasz pobieranie odpalone na noc i idziesz spać.

Rano sprawdzasz, czy się pobrało - sukces! Niestety musisz iść do szkoły i odłożyć seans na wieczór.

Po południu wracasz z gimby, rzucasz plecak w kąt i nawet nie udajesz, że odrabiasz lekcje - odpalasz kompa i wypakowujesz pliki. Żeby tylko nic się nie #!$%@?ło...

Uff, poszło! Jeszcze tylko napisy.org, ściągnięcie pasujących napisów i zaczynasz seans.

Po niecałej godzinie, wciąż podekscytowany obejrzanym odcinkiem i oszołomiony tym, co tam się właśnie odjaniepawliło, wbijasz na forum o serialu i postujesz swoje teorie na temat uniwersum i potencjalnych dalszych losów bohaterów, jednocześnie podniecając się wyłapanymi przez innych użytkowników easter-eggami i wskazówkami (obowiązkowo popartymi screenshotami).

A potem przez kolejny tydzień czekasz na następny odcinek...

#nostalgia #gimbynieznajo #seriale #lost
Wariner - Jest rok 2006 - właśnie wróciłeś ze szkoły, rzuciłeś plecak w kąt, zjadłeś ...

źródło: comment_1587715741Q62DJyl6RyMNpCa0E92hZY.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@Wariner: here to samo.

Widzę jednak, że jest to serial przed którym największa ilość osób wstrzymuje się przed powtórnym oglądaniem po wielu latach. Ile było już seriali, które w pamięci mieliśmy jako epickie, by po dorosłej weryfikacji uznać już jako 'takie se'.
  • Odpowiedz
@becvvv: ja rozumiem, ale mlody bylem, glupi, biedny, i na dodatek nawet gdybym chcial zaplacic - poza internetem nie bylo jak ogladac na biezaco nowosci serialowych. Slaba wymowka ale czasow nie zmienisz. Szczesliwie juz minely, teraz wszystko jest pod reka i legalnie - steam, netflix, hbo go.
  • Odpowiedz
@Wariner: pamiętam że miałem neostrade które jedyną zaletą było zmienne ip po zresetowanie, do tego miałem skrypt resetujący router linksysa do jdownloadera po każdym pliku i tak się żyło w tej wsi xD

żaden serial już nie da tej frajdy co prison break i dexter pobierany co tydzień z peba, dodatkowo czekanie na napisy, teraz już nawet większość mkv seriali spoza netflixa ma wbudowane angielskie napisy
  • Odpowiedz
RMVB

@SpaceMonkey: @msichal: @Wariner: ciekawe jakby dzisiaj odpalić taki odcinek 250mb skompresowany w rmvb to czy byłby szok jakościowy xD Jak mi dzisiaj 720p śmierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozkminianie każdego szczegółu na forach to była esencja lostów :D Jeśli siedzi tu ktoś z ekipy lost.xn.pl to niech da znać XD
  • Odpowiedz
pamiętam jak odpalałem na osobnych kartach wszystkie party jednego pliku wrzuconego na rapidshare, klikałem żeby rozpoczynało się to ładowanie chyba 60 sekundowe i udawało się ściągać wszystkie na raz gdzie niby można było tylko 1 plik jednocześnie, ale tylko na etapie rozpoczynania ładowania strona potrafiła wywalić komunikat o limicie, a gdy już się na każdej karcie załadował link do downloadu można było pobierać wszystkie party XD
czułem się jakbym oszukał system i
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: Pamiętam to forum ( ͡° ͜ʖ ͡°) to była taka elektroda dla fanów Lost, jak nie znałeś wszystkich lokalizacji Dharmy na wyspie i skrótowców odcinków z retrospekcjami Johna Locka typu TGLPRM (zmyślam) to byłeś podczlowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) strasznie zarozumiałe bubki tam siedziały które się miały za mega ekspertów od serialu, i co drugi miał w awatarze logo jakiejś stacji
  • Odpowiedz
ja pobierałem w rmvb z chomika a potem konwertowałem na avi aby obejrzeć na pendrivie na dvd.


@Impuls94: a było kupić tanie dvd firmy Manta które wtedy miało wywalone na wszelkie standardy i obsługiwało również .rmvb z pendrive.
  • Odpowiedz