Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@generalnyprzeglad: Ale ty jesteś przykry, w tamtym wpisie wypunktowano twoją głupotę, w tym również. Czas abyś zrobił sobie przerwę od internetu, idz pobiegaj, obejrzyj świat poza piwnicą, on nie jest wcale taki zły xD
  • Odpowiedz
Laska zapomniala o chłopie 5 sekund po daniu ignora, a jego drugą godzine piecze coś pięknego xD

Czemu nie masz dystansu do tego ze większość ludzi uznała cie za #!$%@?? Trzeba mieć dystans( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@generalnyprzeglad śmiać się z kogoś o to, że wygląda jak chce, a jak wykopki próbują uzmysłowić ci, że to żenujące to jeszcze się pogrążać (). Chyba jesteś niezłym mizoginem, że z kilkudziesięciu jadących cię komentarzy wybrałeś akurat ten pisany przez różową by kontynuować swoją narrację. Wiadomo - kobiety też mają wady i trzeba je piętnować u nich, ale to co robisz ty to już czepianie się ponad miarę.
  • Odpowiedz
@generalnyprzeglad: Ja #!$%@?, gościu po pierwszym wpisie myślałem, że jesteś tylko przegrywem, ale teraz widzę, że też idiotą XD Zrób teraz ze mną posta że mi dupa pękła XD Nie widziałem dotąd na tym portalu tak wielkiego bólu dupy o to że ludzie się nie śmieją z twojego wyrafinowanego, powtarzam WYRAFINOWANEGO, dowcipu z jakiejś nonamowej laski :D
  • Odpowiedz