Wpis z mikrobloga

@Shaggy_dg:

Ja probuje ci pokazac ze jestes w bledzie i trzymasz sie kurczowo steru łodzi która dawno zatoneła. Wiedzial bys to gdybyś chwile nad soba pomyslał.

OK! Zaplacę ci 100 zł przelewem, jeżeli zgodnie z zasadami logiki udowodnisz mi, że w pierwszym wpisie obraziłem tę laskę!
Tatuaże + laska + żabka = obrażanie
xD
@generalnyprzeglad: Ale ty zdajesz sobie sprawę, specu od logiki, że logicznie tego nie wykażesz?
W końcu pojęcie obrażenia kogoś, jest czysto subiektywnym zjawiskiem, tutaj nie znajdziesz tautologii niezależnie jakbyś nie próbował. Ewentualnie semantyczna definicja prawdy Tarskiego mogłaby tutaj pomóc, ale twój rozumek, który nie jest w stanie zrozumieć prostych zdań, mógłby się już na starcie pogubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oj widzę studencik pierwszego roku zafascynował się
Ale ty zdajesz sobie sprawę, specu od logiki, że logicznie tego nie wykażesz?


@Internetowy_Archiwista:
Czyli co, zgaduj zgadula ci pozostaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu pojęcie obrażenia kogoś, jest czysto subiektywnym zjawiskiem

Skoro jest subiektywnym zjawiskiem to o czym mowa?
xD
Kto ma decydować co jest obrażaniem a co nie?

definicja prawdy Tarskiego mogłaby tutaj pomóc, ale twój rozumek, który nie jest w stanie zrozumieć prostych
@generalnyprzeglad:

Czyli co, zgaduj zgadula ci pozostaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro jest subiektywnym zjawiskiem to o czym mowa? xD

Kto ma decydować co jest obrażaniem a co nie?


Masz prawdopodobnie ponad 20 lat, a nie zdajesz sobie sprawy, że to, czy dochodzi do urażenia czy nie, jest decyzją osobą która została urażona/nie-urażona? Ewentualnie, obiektywne przesłanki?

Łał! Długo googlowałeś?

Najpierw piszesz to, a później,
A może dialektyką
@Internetowy_Archiwista:

Masz prawdopodobnie ponad 20 lat, a nie zdajesz sobie sprawy, że to, czy dochodzi do urażenia czy nie, jest decyzją osobą która została urażona/nie-urażona? Ewentualnie, obiektywne przesłanki?

A rozumiem. Zajmujesz się diagnozowaniem cudzych intencji.
Stań przed lustrem i powiedz sobie: "jestem inteligentnym człowiekiem". I pomyśl: "zajmuje się diagnozowaniem cudzych intencji". Jak nie zatrybi to powtórz tak długo jak odniesiesz skutek( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozostaje mi zapytać,
A rozumiem. Zajmujesz się diagnozowaniem cudzych intencji. Stań przed lustrem i powiedz sobie: "jestem inteligentnym człowiekiem". I pomyśl: "zajmuje się diagnozowaniem cudzych intencji". Jak nie zatrybi to powtórz tak długo jak odniesiesz skutek( ͡° ͜ʖ ͡°)


Powyższym komentarzem absolutnie nie odniosłeś się do mojego pytania, nie mówiąc już o odpowiedzi na nie.
Słabo, słabo, ale rozumiem, to nie pierwszy raz kiedy pominiesz zadane przeze mnie pytanie, prawdopodobnie są
Kiedyś byłem skromny. Często spuszczałem wzrok, wolałem się poddać niż wejść w konfrontację. Ale wyszlifowałem swój umysł do bardzo niebezpiecznego poziomu. Jestem erudytą; mam wiedzę z historii, filozofii, psychologii, neurobiologii. IW dodatku zainteresowałem się mnemotechniką. Pracowałem na to od 2014 roku.

Nie ma większego BAD ASS'a ode mnie.

Na tym portalu na pewno nie.
Pobierz
źródło: comment_1587728590DH0okyV3WnLnBQJVZVyUnn.gif
@Internetowy_Archiwista: Ojj, widzę ża jak typowy tchórz chcąc mieć ostatnie słowo nawet mnie nie zawołałeś. Masz ty szacunek do siebie?

Powyższym komentarzem absolutnie nie odniosłeś się do mojego pytania, nie mówiąc już o odpowiedzi na nie

Aaa rozumiem. Próba obrócenia kota ogonem. Więc, skąd możesz wiedzieć co mam namyśli?

Słabo, słabo, ale rozumiem, to nie pierwszy raz kiedy pominiesz zadane przeze mnie pytanie, prawdopodobnie są one dla ciebie za trudne

Nie