Wpis z mikrobloga

Jak jest u was z lekcjami wfu?
Nauczyciel każe dzieciom wysyłać nagrania jak ćwiczą, to jest normalne?

#szkola #polska #koronawirus może temat rodo? taguje #informatyka
artur-tyminski - Jak jest u was z lekcjami wfu? 
Nauczyciel każe dzieciom wysyłać na...

źródło: comment_1587635391tEZNJZmlc8cBeiEfN30gjZ.jpg

Pobierz

Wysyłanie nagran jak cwiczy dziecko jest normalne?

  • Tak, dowód że ćwiczy 15.2% (25)
  • Tak, nie ma co sie przejmować 12.7% (21)
  • Nie jest normalne 72.1% (119)

Oddanych głosów: 165

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur-tyminski: k---a, tak to wielki pisk że nauczyciele wf nic nie robią na tej kwarantannie tylko rozpisują plan i kopiuj wklej, jak jeden jakiś chce pooglądać technikę uczniów sprawdzić czy dobrze wykonują ćwiczenia, może dac jakieś rady, albo sobie zwalić pod licealistki to od razu źle, nigdy nie dogodzisz
  • Odpowiedz
Niestety musi być jakiś lepszy dowód, niż słowo, natomiast niektórzy nauczyciele podchodzą do tego na spokojnie i wystarczają zdjęcia podczas ćwiczeń, wydaje mi się, że to zależy od nauczyciela, tak czy siak dowód na przeprowadzenie lekcji jest im potrzebny.
  • Odpowiedz
@Rekinbialy101010: Ok. Więc w razie wycieku danych, na przykład moje dziecko trafi na youtube albo stanie się memem, to do kogo kieruję pozew?
Ewentualnie gdy ktoś mi się włamie do domu bo na nagraniu zobaczy co trzymam w mieszkaniu?

Może to skrajność, ale zdarzają się takie przypadki na świecie...
  • Odpowiedz
Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie, sytuacja w której się znajdujemy jest dla wszystkich nowa i uciążliwa, ale aby móc zakończyć rok szkolny normalnie, trzeba realizować przedmioty - chociażby w formie zdalnej.

Ja skierowałbym pozew przeciwko wirusowi i państwu polskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz