Wpis z mikrobloga

@Perkotka: ej, ale przecież o to chodzi w tym memie, dokładniej o to że to metalowcy/rockowcy i inni od walenia w bębny i gitar elektrycznych często narzucają innym swój gust do darcia #!$%@? i uważają inne gatunki za muzykę dla podludzi. Dobrze to widać na mirko jak pojawia się jakaś dyskusja o rapie i odpalają się mettalica.exe i inne guns'n'roses.zip xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Perkotka: Jest wyśmiewający, wiem, bo kiedyś wyglądałem podobnie, z ta różnica że ja byłem wqurwionym thrasherem i nawałem w katanie z naszywkami i koszulka z Megadeth, ahh, to były czasy. Nie ma co się spinać, my śmialiśmy się z reszty, a reszta z nas.
  • Odpowiedz
@Perkotka: nie zrozumiałaś tego mema :) sam słucham przede wszystkim black metalu i zaśmiałem się z obrazka. Po prostu jest prawdziwy :) wielu fanów czy muzyków BM pozuje na totalne zło i szatana wcielonego, a w rzeczywistości wyglądaja jak #!$%@?. I ten obrazek o tym mówi :)
  • Odpowiedz
@push3k-pro: ta... Tego nie da się odzobaczyć :)

Pomijam fakt, że było tylko miliony lat temu, ale chłopaki nadal są konsekwentni w swych makijażach. Pomimo tylu lat. I za to szacun.
Natomiast szacun dla Mgły, Satyriconu, Varga, Fenriza i wielu innych, za wycofanie się lub ograniczenie swych wizerunków.
Behemoth też daje radę, ich akurat kostiumy i makijaże są, pomimo, że mocne i wyraziste, naprawdę dobre.
dr_Acula - @push3k-pro: ta... Tego nie da się odzobaczyć :) 

Pomijam fakt, że było...
  • Odpowiedz
@push3k-pro: ale Behemoth był źródłem beki z innego powodu, nie image... Co do tego czy jest niespełna rozumu czy nie, to szczerze mam to gdzieś. Jak coś zrobią fajnego to czemu mam nie słuchać. Satyr na przykład wystąpił w teleshow, czy jak się to tam nazywa, w Norwegii z jakąś laską, która spędza ileś dni z kawalerami xD Zabrał ją do swojej winnicy. Jeszcze wiekszy celebryta niż Nergal. A Satyricon
  • Odpowiedz