Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: ok, fanem Behemotha jakimś wielkim nie jestem, i nie bronię ich. I pewnie wiesz, jakie naprawdę są przyczyny, że Behemoth był i jest wyśmiewany przez "starą gwardię". Przeróbki i wyśmiewanie Nergala i spółki raczej nie są dzieła gości którzy mają 20 czy 30 parę lat ;)
Doskonale pamiętam jedną z pierwszych ulotek, gdy memy nie były jeszcze popularne, czyli jakieś 25 lat temu, na której na dole stał Nergal
  • Odpowiedz
  • 3
@Perkotka tu nie chodzi o kalkę, tu chodzi o to że wielu fanów metalu się uważa za księci ciemności tak samo jak fani rapsów się uważają za.wielkich gangsterów. A wobu przypadkach to po prostu nastolatki z pierwszym wąsem pod nosem i można się trochę pośmiać z tego jak bardzo oni się tym przejmują
  • Odpowiedz
@Perkotka:
kompletnie nie zrozumiałaś żartu - przecież ten mem się w ogóle nie odnosi, ani nie piętnuje upodobań muzycznych, bo podobny można by zrobić i o słuchaczach rapu, czy muzyki elektronicznej.
  • Odpowiedz
@dr_Acula: nieśmiertelny tekst o tym, że Rob Darken ma tyle kostiumów, że mógłby sam odtworzyć bitwę w Helmowym Jarze, bawi od lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@plushy:

tu nie chodzi o kalkę, tu chodzi o to że wielu fanów metalu się uważa za księci ciemności

Co ciekawe, ten sam tekst o książętach ciemności można podłożyć pod początki prawie całej klasyki black metalu (druga fala
  • Odpowiedz
@dr_Acula: Behemoth by źródłem beki jeszcze przed internetowymi wybrykami Nergala. Za pamiętnego festiwalu Thrash Em All gdy wchodzili na scenę to w tłum skandował Behemoth banda ciot ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to było wieki temu. No i oczywiście kaka demona
  • Odpowiedz
@AGS__K ja bym powiedział każdy artysta przez scenę hip hopową co i raz przewija się afera że wielki prawilniak poprzestawiał kolegów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z kolei wyznawcy Boga często są tak zakłamani że np. księża idą siedzieć za pedofile a stare baby chodzące do kościoła plotkują na innych jakby same były święte.
  • Odpowiedz