Wpis z mikrobloga

Chciałbym wstawić oryginalne zdjęcie pewnego pana wraz z jego mamą, którą chronił przed znęcającym się nad nimi ojcem i który osiągnął więcej niż @EcclesiamAJesuChristo kiedykolwiek osiągnie w życiu. Nie mój kandydat, nawet go nie lubię, ale mam w zwyczaju szanować porządnych ludzi.
#neuropa #lgbt #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
rzecznikdsgrzebaniapalcemwdupie - Chciałbym wstawić oryginalne zdjęcie pewnego pana w...

źródło: comment_1587564147FxNAtUlAdWIVQHhlZZ87lD.jpg

Pobierz
  • 28
O kurła, przypadek.


@schodzko: Jego brat jest hetero. Rodzice/znęcanie się/wykorzystywanie nie mają wpływu na orientację seksualną człowieka. W Polsce był/jest większy problem z alkoholizmem/przemocą w rodzinie. Uważasz, że większość z tych dzieci jest "później" homo?

Część homofobicznych ojców, kiedy zaczynają podejrzewać, że ich syn może być gejem (gdyż np. jest wrażliwy, nie lubi sportu, woli zabawki stereotypowo dla dziewczyn itp.) zaczynają się nad nim znęcać (przemoc psychiczna/fizyczna)/próbują robić wszystko, aby syn
@Weronika1986: MSZ Niemiec wspiera jakąśtam fundację Biedronia. Komentarz autora filmu jest nieprawdziwy, wiele polityków zagranicą mówi o wsparciu innych krajów finansowo i im dziękuje.
W ogóle wysyłasz mi linka do filmu tworzonego przez jakiegoś nawiedzonego szura, szanujesz ty mój czas? Nawet sposób wypowiedzi wskazuje na głęboki fanatyzm polityczny. Merytoryka w tym materiale podobna do #ator