Wpis z mikrobloga

Chciałbym wstawić oryginalne zdjęcie pewnego pana wraz z jego mamą, którą chronił przed znęcającym się nad nimi ojcem i który osiągnął więcej niż @EcclesiamAJesuChristo kiedykolwiek osiągnie w życiu. Nie mój kandydat, nawet go nie lubię, ale mam w zwyczaju szanować porządnych ludzi.
#neuropa #lgbt #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
rzecznikdsgrzebaniapalcemwdupie - Chciałbym wstawić oryginalne zdjęcie pewnego pana w...

źródło: comment_1587564147FxNAtUlAdWIVQHhlZZ87lD.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzecznik_ds_grzebania_palcem_wdupie: Wiesz że niemcy inwestując w biedronia będą chciały coś w zamian, jak osoba która bierze pieniądze od narodu który masowo mordował Polaków może być prezydentem Polski? Kaszel występował przy słowie niemcy więc dziwny przypadek, biedroń zaliczył wtopę miał wymigać się od odpowiedzi ale czuł się bezpiecznie i bez namysłu szczerze odpowiedział bo jest w moim mniemaniu trochę nierozgarnięty ale lojalny wobec niemieckiej ręki która go karmi, dowód na wtopy
  • Odpowiedz
@Weronika1986: Najgłupsze wypowiedzi Biedronia:
1. Policja nie powinna stosować przemocy wobec kogokolwiek - to chyba dość oczywiste (chyba że nie ma innego wyjścia), ostatnio na wykopie było jak policja w Indiach pałuje ludzi wychodzących na ulicę, wolałbyś być spałowany czy pouczony?
2. To po prostu inna wersja korwinistycznego "nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili", w specyficznym stereotypowo gejowskim klimacie.
3. Zależy od kontekstu, ale generalnie ma rację, bardziej szkodzą nam spięcia wewnętrzne niż zagrożenie terrorystyczne.
4. Powiedział prawdę. Co ciekawe, jeszcze w 2014 roku bym się z nim nie zgodził, ale od 2015 trwa nieustanna nagonka na LGBT.
5. Nie mnie oceniać przyczyny terroryzmu we Francji, nie jestem ekspertem w tym zakresie. Zresztą ja w ogóle nie jestem ekspertem od niczego. Terroryzm mimo wszystko zawsze zaczyna się
  • Odpowiedz