Wpis z mikrobloga

  • 0
@Patsi "nie będą nam tu o jakichkolwiek obcych metodykach mówić".

Tak na serio, tam nikt nie ma pojęcia o tym czym jest PRINCE2, AgilePM itd... tam jest klasyczne zarządzanie pożarem, a jak nic się nie dzieje to jest zarządzanie przez olewanie.
  • Odpowiedz
Nie ma dla wszystkich - Niemcy też nie mają.


@Patsi: mają mają. Niemieckie GDP 3,7 tryliona, Polskie 0,5.
Oni mają kasę i silną gospodarkę, my nie.
Oni dają wszystkim 14K bez pytania, u nas kombinują jak tu dać jak najmniej bo po prostu nie mają tych pieniędzy muszą je pożyczyć albo się zadłużyć.
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: tak trzeba nazywać idiotów popierających ten skompromitowany rząd którzy wyglądają tak jak to właśnie przedstawiłeś na zdjęciu. No wypisz wymaluj.. jak dwie krople wody.
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: Spieszę z wyjaśnieniem. Ja nie lubię bardzo tego powiedzenia, chociaż z drugiej strony, należy mieć dystans do wszystkiego. Patrząc pod jeszcze innym kątem ten kraj i jego decydenci traktują mnie tak że odechciewa się tu mieszkać i być polakiem. Sympatia i miłość do czego to też nie są nieograniczone rzeczy. No chyba, że jesteś masochistom.

Reasumując, bo przeciągam, wole sojusz z nueropom która ma kompleksy, niż bronić megalomanów którzy
  • Odpowiedz
@Sarza01 Kiedyś myślałem tak samo jak ty a potem wyjechałem na dwuletnią emigrację.
Spoiler - u sąsiada trawka nie jest bardziej zielona a psie kupy też są na chodnikach.
Chcesz to popieraj używanie takich żałosnych zwrotów ale musisz wiedzieć, że obrażasz w ten sposób także siebie.
  • Odpowiedz