Wpis z mikrobloga

@Thexil: chłopie, spamuj sobie swoje wysrywy gdzie indziej. Chcesz dyskutować to rób to w jakichś cywilizowanych ramach a nie pisz 20 postów pod sobą
  • Odpowiedz
:to może pracodawca będzie płacił ci w ubraniach i jedzeniu?


@Leel00:

1. Skąd wiesz czy mam nad sobą pracodawcę czy może prowadzę działalność?
2. Skąd wiesz czy już mi
  • Odpowiedz
@Finsky Zgadzam się z @Thexil Zbiorka kasy na gaszenie to wcale nie jest dobra inicjatywa. Jeżeli można jakoś przekuć tragedię w coś dobrego, to wykorzystać ją do tego, żeby uświadomić ludziom jak jest źle i wywierać naciski na rząd, żeby zajął się systemem retencji i transformacją energetyczną. Bo nawet jeżeli ktoś twierdzi, że hurr durr co nam da odejście od węgla, najwięcej co2 emitują Chiny i USA, to uniezależnienie się
  • Odpowiedz
Ja muszę najpierw sobie pomóc. A jeżeli ten kraj ma takie wpływy do budżetu, a mimo to nie jest w stanie funkcjonować bez zadłużania się i przynoszenia strat, to znaczy że jest kiepsko zarządzane. Więc dlaczego ja mam jeszcze się dokładać do utrzymywania tego bałaganu?


@Viarus_: ale ja nie neguję tego, że najpierw trzeba pamiętać o sobie. Na swoje zarobki nie narzekam, ale też nie zarabiam tyle, żeby sypać na
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: ale to wkurzaj sie na państwo, a nie na zbiórkę. Jak twoje osiedle będzie się paliło to też dasz mu spłonąć zamiast dorzucić się do akcji ratowniczej, bo to przecież nie twoja robota tylko państwa?
  • Odpowiedz
@pekak bo odkąd pracuję, a kilka lat już będzie, to zacząłem zauważać jak źle jest w naszym państwie. Kiedy zaczynałem, rządy platformy były już na równi pochyłej. Ale było całkiem nieźle, mimo że zarabiałem dużo mniej niż teraz. Z roku na rok dostrzegałem jak źle jest, jak państwo wymyślało co raz to nowe sposoby na kupno głosów. Dlatego tak negatywnie reaguję. Jeżeli państwo było stać, aby wydać ponad 100 miliardów złotych
  • Odpowiedz
@pekak No ja bym w pierwszej kolejności jednak uciekał i ratował swoje i innych życie i zadzwonił na 112. Nie miałeś nigdy szkolenia BHP? Zawsze powtarzają, że masz uciekać i wezwać pomoc. Pomóc strażakom to mogę w taki sposób, że mogę im pokazać gdzie się pali, czy ktoś tam może być itp. Ale to oni są wyszkoleni i przygotowani do gaszenia pożarów, a nie ja.
  • Odpowiedz
W tym roku jak nie zamkna ponownie lasow (a nie zamkna) to spowodu wiekszej ilosci ludzi w lasach (kwarantanna) i suszy splonie chyba ... no duzo splonie.
  • Odpowiedz
@Viarus_ Zgadzam się też z tym co piszesz. Tak na marginesie, ja np. nie miałbym nic do takiego programu jak 500+, ale gdyby był zrealizowany w którejś tam kolejności. A w sytuacji, gdzie na 20 miejsc w żłobku jest 200 chętnych i zamiast najpierw zadbac o miejsca w żłobkach, żeby kobieta po urodzeniu miała co zrobić dzieckiem i wrócić do pracy, co było by korzyścią i dla matki i dla rynku
  • Odpowiedz