Wpis z mikrobloga

  • 1
@Bodzias1844 o tych butach nie będę się może wypowiadać, bo mi się akurat nie podobają. Chciałem tylko napisać, że niektóre buty mają uzasadnioną wysoką cenę, np. Buty do koszykówki czy innych sportów
  • Odpowiedz
@ZeT_: ile można z tym obrazkiem "heterosexual men fashion" - zakolak, okularnik, zarośnięty, skinny fat: chudziutkie łapy, brzuch piwny, cycki mu rosną, spodnie w za dużym rozmiarze - tak jakby by dobrze wyglądać to trzeba kupować jakieś śmieszne ciuchy za bajduliony.

Dzińsy i biały t-shirt: James Dean i zupełnie z innej beczki Eminem. Jak masz sylwetkę/status + dobierzesz rozmiar to możesz wyglądać dobrze w prostych wysokich dżinsach i białym t-shircie,
JimNH777 - @ZeT_: ile można z tym obrazkiem "heterosexual men fashion" - zakolak, oku...

źródło: comment_1587472399kjYJj4XXDgAXA1lAffuR5l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: no co poradzisz, są #!$%@? ale balenciaga to balenciaga, działa tak samo jak gucci sruczi i inne luisy viton, chcoiaz z tych wszystkich za serio ładne uważam louis viton, podobają mi się ich wzory i torebki.. no ale może nie za 10 koła za sztukę ;)
  • Odpowiedz