Wpis z mikrobloga

Niewiem jak wam, ale dla mnie podoba się to co robi Pato. Znalazł wkoncu swoje miejsce w universum jako „nitrocień” cpuna leśnego. Choć wątpiłem w niego to teraz widzę ze strus nie będzie miał już lekko jeśli chodzi o „fu fu”. Mam nadzieje ze działania Pato będą konsekwentne. Trzeba tępić taki element za pomocą służb, ku uciesze widzów takich jak ja. Dziękuje za ta wypowiedz, a Ty Pato rób swoje, dla naszego „fun’u” a przy okazji nie będziesz miał strusia na sumieniu wzywając służby. Powodzenia i dzięki.
#kononowicz #patostreamy
  • 27
@orzel-jastrzab: Ja mam odwrotne zdanie, to że ćpun wącha, to każdy wie i nie trzeba tego co chwilę udowadniać.
Siedzi sobie w lasku, nikomu nie szkodzi, nie jest dla nikogo zagrożeniem więc powinno mu się dać spokój.
Służby teraz mają ważniejsze rzeczy na głowie niż bieganie za ćpunem i odwożeniem do szpitala. Przyjedzie do ćpuna karetka, a może w tym czasie będzie potrzebna do wypadku poważnego czy czegoś innego. Moim zdaniem
@orzel-jastrzab: ze śmieceniem to racja, ale od tego są inne służby, a nie karetki.
Przekręcić się? I tak się prędzej czy później od tego przekręci skoro woli to niż normalne życie więc co za różnica.
A zanim do tego dojdzie to jeszcze może być takich nitrotripów ze 100, po co za każdym razem wzywać karetkę to nie wiem.
@dizel81: czyli co ? Zostawić cpuna przy głównej ścieżce do lasu miejskiego niech rodziny z dziećmi patrzą. Od tego są służby żeby takim delikwentem się zająć. Mało tego, oni są również od tego aby ograniczać działania recydywistyczne i mam nadzieje ze wyjdą dzięki tym działaniom filmy z tytułami: „policia znencajq sè nadmnq”. Wtedy bede wiedział ze coś z tym robią. Oczywiście jak tak dalej pójdzie to major stworzy sobie warunki do
@orzel-jastrzab: poza mandatem co mu mogą zrobić? Zawiozą do szpitala, wytrzeźwieje i za 2 dni znowu pójdzie w las. Myślisz że mandat go przestraszy? Nazbiera na lajcie w razie co.
Budowlane w Białym mają zamknąć bo szczur kocha rozpuch?
@Ryszard_Ochodzki: Co do śmieci to masz rację, ale ktoś tym lasem zarządza i to lepiej tam zgłaszać śmiecenie niż wzywać karetki od razu i policję.
@orzel-jastrzab: nie kasta tylko jeśli ktoś nie chce się leczyć i nie widzi problemu to nigdy swojego zachowania nie zmieni i żadne służby, kary, grzywny tego nie zmienią. Szczur jest właśnie taką osobą.
To jest walka z wiatrakami.
Marnowanie środków i energii na osobę której pomóc się nie da.
@Nizarlak_Horoszczanski: terapia od alko trwa 8 tygodni, nawet jak znów pójdzie, to raczej nie z własnej woli, przez te 8 tygodni może ćpać nie będzie, ale po wyjściu od razu pójdzie w las nadrobić stracone 8 tygodni bez rozpuchu. Szkoda pieniędzy podatników na niego, był już na terapii i nic nie zrozumiał więc kolejne były by podobne.
Jak ktoś nie idzie z własnej woli się leczyć bo wie że ma problem
@orzel-jastrzab: a mi się te działania nie podobają. Pato to jest ten rudy z tej bajki. Filuje przez firankę czy ktoś pije pod blokiem i dzwoni na policję. I wykopka nie chodzi, że śmieci w lesie. To tylko pretekst żeby usprawiedliwić swoje konfidenctwo. Po prostu nie lubicie majora i gdyby sprzątał po sobie zaraz by było co innego np. że dziecko może przejść obok niego i się wystraszyć.