Wpis z mikrobloga

@czyny: przeciez to nie jest akcja za zliberalizowaniem przepisow (choc pewnie wiele z nich, by tego chcialo), tylko przeciw ich zaostrzaniu. poza tym niezbyt wiarygodnie wyglada mi ankieta, w ktorej nie ma nawet odpowiedzi "ryzyko smierci matki", "uszkodzenie/choroba plodu".
  • Odpowiedz
@KruciHegot:

Ryzyko śmierci matki to średnio 1/3500, choroby płodu także należą do rzadkości. Ankietowane wskazały, dlaczego miały aborcję. Widocznie najbardziej nadęte powody neuropy nie są statystycznie istotne xD
  • Odpowiedz
jak chcą to niech abortuja, co to za problem


@memento_mori: jestem za tym żeby dać kobietom całkowicie wolną rękę pod warunkiem że mężczyznom będzie przysługiwać prawo aborcji prawnej również bez żadnych ograniczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@czyny: w Polsce przeprowadza się aborcję w 3 konkretnych przypadkach. Jeden z nich to rodzenie dzieci chorych, np bez mózgu, które umrą w męczarniach zaraz po urodzeniu. Projekt pani Godek miał na celu uniemożliwieniu aborcji w takim przypadku. Nie wiem co ma do tego to, że w innych krajach można zrobić aborcję z powodów finansowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@czyny
Kobieta która naprawdę kocha dziecko chyba urodzi jak będzie chore tak?
Aborcja powinna być dozwolona w ekstremalnych przypadkach
  • Odpowiedz
@czyny: ja jestem zdania że aborcja powinna być ogólnodostępna, ale ty pokrywasz koszty w 100% plus nazwisko niedoszłej matki ( oraz męża w przypadku małżeństwa)zostaje udostępnione na publicznym profilu osób które zdecydowały się na aborcję. Skoro decydujesz się na zabicie dziecka to miej jaja się do tego przyznać publicznie.
  • Odpowiedz
@wodzik:

mordowanie osób niepełnosprawnych to eugenika, czyli łamanie praw człowieka, pani Godek po prostu tego chciała zakazać

wiadomo też, że kompromis antyaborcyjny w Polsce jest naciągany i znajdą się lekarze, którzy w świetle prawa zamordują zdrowe dziecko, bo p0lka była nieodpowiedzialna a teraz ma zachciankę, żeby problem "usunąć"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czyny: Nie chodzi o to czy aborcja jest zła czy dobra tylko że nie da się bronić płodów przed osobami które je chcą skrzywdzić bo jest dużo naturalnych metod. Można za to postawić granicę i ułatwić tym którzy i tak by to zrobili w jakiś dziwny sposób.
  • Odpowiedz
@czyny: Jeżeli wiesz cokolwiek o nauce i artykułach naukowych i danych statystycznych a tym bardziej o medycynie i aborcji to wiesz że ten obrazek jest niestety gówno warty i nie ma nic wspólnego z prawdą
  • Odpowiedz
@czyny dlatego rozsądnie jest na razie olać ten temat. W Polsce te 1.5 % skrajnych przypadków obejmuje aktualne prawo, wersja że aborcja to będzie forma późnej antykoncepcji to już wyższa szkoła jazdy i jak ludzie są takimi swirami to niech sobie będą ale państwo polskie nie powinno się pod tym podpisywać.
  • Odpowiedz
ja jestem zdania że aborcja powinna być ogólnodostępna, ale ty pokrywasz koszty w 100% plus nazwisko niedoszłej matki ( oraz męża w przypadku małżeństwa)zostaje udostępnione na publicznym profilu osób które zdecydowały się na aborcję. Skoro decydujesz się na zabicie dziecka to miej jaja się do tego przyznać publicznie.


@Slimczyk: Dobrze, że do pisania głupot nie trzeba się przyznawać publicznie, bo by cię sąsiedzi zabili śmiechem.
  • Odpowiedz
@czyny: Ankieta z chrześcijańskiego portalu, który neguje globalne ocieplanie.
Jak już ktoś wypunktował, brak odpowiedzi "ryzyko śmierci matki", "uszkodzenia płodu".
Seems legit.
  • Odpowiedz