Wpis z mikrobloga

@Don_Lukasio: Obrazek nie wnoszący zupełnie nic. Wyjąłem przed chwilą smartfony od LG i sony i obydwa made in China. Jedyne co mam w domu od Sony, które jest made in Japan to magnetowid. xD
No i w sumie jeszcze telewizor kineskopowy, ale to od sanyo :D
@Przegrywhere: mam prywatnego laptopa lenovo y50-70 i jest wykonany tak #!$%@?: plastiki trzeszczą, spód wygina się na kilka centymetrów, plastiki przyklejone do aluminiowej obudowy odpadają, metalowe inserty w tym plastiku odpadły, pęknięty zawias uszkodził matrycę(pionowe paski po lewej stronie), kamera nie działa, mikrofon nie działa, port ethernet wyrobiony i nie trzyma, najgorszy tauchpad jaki miałem, ale tak po za tym trzyma się już 5 lat. Miałem jeszcze służbowy thinkpad przez rok
@Przegrywhere: W sumie, czego się mogłem spodziewać po najbardziej budżetowym laptopie gamingowym na rynku. Gdzieś musieli zaoszczędzić np. na materiałach albo projekcie obudowy. Zawiasy do y50-70 musiał projektować niedożywiony (albo pijany) student pierwszego roku. Zawias trzyma się na kilku malutkich śrubkach wkręconych w wymienione wyżej inserty na wklejonym do klapy plastiku, umieszczonych tak blisko osi, że dźwignie, która powstaje przy otwieraniu i zamykaniu klapy mogę porównać do wkładania palca w zamykajace
@Don_Lukasio: Aktualnie chiny pod aspektem gospodarczym są bardziej wolnościowe od nas, ogólnie pod większym względem masz tam ulgę. Jedyne w czym sobie teraz wbijają nóż w noge jest wprowadzanie systemu punktowego. A i Xiaomi faktycznie chyba coraz nie ciekawsze bo droższe, trzeba iść do realme
@Muller XVIII wieczny wyzysk człowieka i komunizm bez socjalu, tworzy okropne państwo. Przymus niewolnictwa zawsze kończył się buntem. Wyciągnęli więc wnioski i zrobili tak, żeby ludzie dobrowolnie się zgodzili na niewolnictwo.