Wpis z mikrobloga

Mirki, przesiadam się z DFGT i zamówiłem sobie Thrustmastera T150RS Pro z promocji.
https://www.euro.com.pl/kierownice-pc/thrustmaster-t150-rs-pro.bhtml
No ale jak wiadomo w zestawie nie ma shiftera. I tu się pojawia niezły zgryz... Shifter Thrustmaster TH8A to minimum 640zł, nie ukrywam że dla mnie to trochę zbyt zaporowa cena (tym bardziej, że zmiany kółka w sumie nie planowałem, decyzja padła w momencie zobaczenia tej promocji xD). Ale znalazłem połowę tańszą opcje - shifter Logitecha + przejściówka. O tej drugiej wiedziałem ale myślałem że u nas nie do dostania i trzeba zamawiać zza granicy a tu proszę, gotowy komplet:
https://www.olx.pl/oferta/shifter-logitech-g29-g920-driving-force-shifter-pod-pc-usb-CID99-IDqY7uJ.html#e783e17723
Korzystał ktoś z takiego rozwiązania? Gry bezproblemowo to wykrywają? Porównywał ktoś tego Logitecha z TH8A? Niby ten Logitech to taki z lekka plastikowy szajs, naprawdę jest tak źle czy nie ma tragedii? Bo jak mam kupić szajs za trzy stówy to już z dwojga złęgo faktycznie chyba lepiej dołożyć... No i ten TH8A zadziała z PS3/ PS4 a ta opcja z adapterem chyba nie więc to też jakiś dodatkowy plus... Z góry dzięki za pomoc.
#pcmasterrace #wyscigi #simracing #gry #logitech #thrustmaster #kontrolerygier xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzemol: nie dałbym teraz 300zł za ten shifter Logitecha. Gra się okej, ale faktycznie nie jest to najwyższych lotów jakość wykonania. Do jakiegoś ETS z customową gałką może i tak, ale nie do dynamicznej jazdy.
  • Odpowiedz
@Krzemol: mam to samo.
Na promocji zamówiłem T150 RS Pro, przyjdzie w poniedziałek, ale już myślę o jakimś shifter'ze.

IMO dostępne opcje:
a) średnio, drogo, szybko: shifter z g29/27 + kupny adapter (czyli to z olx co
  • Odpowiedz
@Krzemol: Odradzam shifter logitecha. Szajs jakich mało. Najgorzej wydane 250 złotych jeżeli chodzi o mój sim racing. Poczekaj i doskladaj kasy i kup conajmniej th8a. Nie podłączysz tez bezproblemowo logitecha i t150 do ps4.
  • Odpowiedz