Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was kupował laptopa poleasingowego? Sklep stacjonarny czy wszystko przez internet i bez oglądania?
Szukam legitnego sklepu/sprzedawcy (najlepiej z możliwością obejrzenia w #krakow ) - znam tylko AMSO które wg tego co na stronie, jest okropnie przetrzebione popytem wywołanym przez masową naukę/pracę zdalną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#laptopy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comanchee: Ja kupiłem Della E7470 przez allegro ale już tak dawno temu, że nie pamiętam od którego krakowskiego dystrybutora z gwarancją nbd. Zero problemów tylko tak jak @ari2k5 prosiłem wcześniej o fotki.
  • Odpowiedz
@comanchee: Laurem, Solekom, AMSO - ze swoich doświadczeń wszystkich uważam za w dość legitnych sprzedawców. Zawsze możesz się dogadać co do możliwości zobaczenia sprzętu na miejscu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comanchee: Mam lapka z ASMO, ale kupionego z pół roku temu. Wszystko działa idealnie, choć przy odbiorze, gdyby nie dociekliwość męża, wzielibyśny towar niezgodby z opisem. Ktos się walnął i zamontował nam za mały dysk. Nie mniej ukłony w stronę ASMO, bez problemu, od reki i na miejscu wykręcili dysk, dali poprawny i zainstalowali system.
  • Odpowiedz
@comanchee Ja kupiłem w device.pl bez oglądania, wszystko było ok.
Zdecydowałem się na ten sklep w sumie tylko dlatego, że na mikołaja udało mi się tam dorwać surface pro 3 8gb ramu/SSD 256gb za niecałe 600zl (bez klawiatury i ładowarki). Ale nawet po dokupieniu ich, wyszło ponad połowę taniej niż najtańsza dostępna opcja na allegro
  • Odpowiedz