Wpis z mikrobloga

Hej!

#gielda #koronawirus #gamedev

Na samym początku epidemii (4 i 6 marca), gdy już można było podejrzewać co się będzie działo w Polsce, z racji zawodu i zainteresowań postanowiłem zobaczyć co się będzie działo z 'growymi' spółkami giełdowymi. W związku z czym 'zainwestowałem' ~50k w największe lub najciekawsze firmy na polskiej giełdzie. Oto wyniki:

Gdyby ktoś chciał zobaczyć bez wychodzenia z domu, co się będzie działo za miesiąc, zaplusuj, a będę wołał.

FEAofTruss - Hej!

#gielda #koronawirus #gamedev 

Na samym początku epidemii (4 ...

źródło: comment_1587272936lBBhyCAWDdeJ0BPL56U1Mn.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@FEAofTruss Po co grasz w takie gry? One nie uczą najważniejszego, czyli psychologi.
Załóż sobie konto IKE w jakimś takim banku (SGB jest tani, ale nie wiem czy mają konta IKE), wrzuć 1000 zł i handluj.
  • Odpowiedz
@FEAofTruss ale to prawda. bo jak widzisz normalnie jak ci kasa ucieka i jest nie po myśli to panujesz i sprzedajesz, a jak nie masz nic do stracenia to #!$%@? #!$%@? może odbije.
  • Odpowiedz
@FEAofTruss: Nie martw się. Postawiłam realne pieniążki. Wygrałam. I czytałam komentarze, że bait napisałam. A na priv spływały hejty i wiadomości w stylu „zabij się”. Tutaj ludzie w większości maja problemy sami z sobą. Nie licz też na sztukę czytania ze zrozumieniem ;-).
  • Odpowiedz
  • 0
@Chicane no pewnie i z tym się nikt nie kłóci, ale ja to zrobiłem tylko po to, żeby sobie śledzić sytuację i o tym jest ten wpis:) no i męczące są te komentarze pod każdym wpisem o graniu na prawdziwe pieniądze, to jak z pokerem, każdy wie, że tak trzeba. Pozdrawiam
  • Odpowiedz