Wpis z mikrobloga

Ale w masce więc po kilometrze jazdy umierasz niedotlenienia


@alonso117: To nieprawda, wczoraj przejechałem 56km w maseczce i nie umarłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazykokos: mówię jako pieszy - lepiej jeśli każdy idzie po stronie po której odbywa się ruch.
Takie samo zdanie mam jako rowerzysta, ruch idzie płynniej, sprawniej, bezpieczniej jeśli każdy jest na swoim pasie (choć wcale nie lubię jeździć po chodniku to rzeczywiście pieszy ma pierwszeństwo)
  • Odpowiedz
o nie i znowu sie zacznie... ide chodnikiem a #!$%@? rowerzysci trabia zebym zeszla, gdzie jest zakaz uzywania dzwonka i znowu bede sie klocic z debilami i tlumaczyc, ze nie maja prawa.

nie maja prawa panoszyc sie na chodniku dla pieszych, jesli chodnik ma odpowiednia szerokosc to dopiero wtedy moze wjechac, ale i tak jest na chodniku gosciem- ma sie dostosowywac do pieszych, a nie trabic, wymijac. ja lubie chodzic srodkiem chodnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: ja mam #!$%@?, jak idzie taki pieszy środkiem chodnika to specjalnie jeszcze go lekko rogiem kierownicy szturcham, lubię jak wtedy dra mordy brainlety xD
  • Odpowiedz
@2906518: no to jak mnie raz dotknal kierownica to automatycznie reke odwinelam i zaraz lezal:D szkoda ze trawnik byl obok a nie ulica.
i darlam sie na debila a ten wstawal zmieszany, bo mu nie wyszlo xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: to amator jakiś może się dopiero uczył
wtedy się przyspiesza lekko żeby taki pieszy nie miał szans cię zlapac, praktyka czyni mistrza
  • Odpowiedz