Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 336
Byłam dzisiaj na zakupach, ładna pogoda. I stwierdzam, że jak policja już chce koniecznie kogoś łapać i stawiać mandaty, to powinna się wziąć za motocyklistów, którzy pierdzą swoimi gratami tak, że słychać ich z odległości pięciuset kilometrów, mało co mnie tak wnerwia (°° Gardzę.
#hejt #motocyklisci #gorzkiezale #wroclaw #niewiemjaktootagowac
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@wojtoon: chyba nie chce mi się dłużej dyskutować, ale chciałabym tylko, żebyś wyjaśnił dla mnie zagadkę wszechświata pt. jeden motocyklista pierdzi, a drugi nie. A poza tym EOT z mojej strony, bo widzę że poczułeś się bardzo urażony moim wpisem, poproszę żebyś dodał mnie na czarnom listę :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azetka:
Co to znaczy pierdzi?
"Dzień dobry, poszukuję dla siebie jednośladu, ale nie takiego pryt pryt tylko brum brum"

I czy wszystkie motocykle tak jak wszystkie samochody są jednej marki i modelu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@wojtoon: oho ktoś poczuł się dotknięty xD Bo wcale dużo nie ma pierdzących golfów i motocyklistów w mieście, wcale dużo osób się nie popisuje jakie to obroty potrafią wykręcić xd Dzisiaj byłem na zewnątrz i jeden debil za drugim muszą #!$%@? pierdzieć bo inaczej się nie da, inaczej ktoś by uznał że mają małego penisa czy coś. Prawda jest taka, że większość takich ludzi ma jakieś chyba kompleksy bo muszą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azetka:
Nie poczułem się dotknięty tylko #!$%@? mnie, że najwięcej o budowie motocykla mają do powiedzenia internetowe cwaniaczki które myślą, że świat się kręci wokół nich.

"Zamknąć tor poznań bo hałas"....i #!$%@?, że był tu 20 lat wcześniej niż kupiłeś działkę za grosze.
Zamknąć strzelnice bo hałas, zamknąć lotniska bo hałas....
Jak wam #!$%@? hałas przeszkadza to się przeprowadźcie do lasu, a nie płaczcie w internetach, że cały świat nie
  • Odpowiedz
@wojtoon: oho, dawca się zesrał XD

Tak, część z was #!$%@? tymi swoimi motorkami jak najgłośniej żeby przedłużyć sobie siurka i zwracać uwagę ludzi na ulicy. Ewidentnie duża cześć jednośladów przekracza normy głośności a na przeglądach po prostu albo tego nie sprawdzają albo przybiją po znajomości, na tej samej zasadzie na której trzydziestoletnie diesle z progami jak ser szwajcarski jeżdżą po ulicach.
Ludzie kupujący mieszkanie w okolicy lotniska wiedza na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojtoon: chyba chciałeś zawołać @Reepo
Ale w ogóle nie rozumiem dlaczego Ty porównujesz takie sprawy, z ludzi którzy budują się przy lotniskach a potem narzekają sama się śmieję xd ale chyba w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że skoro już żyję w mieście to nie powinnam bez potrzeby innym hałasować
No chyba, że posiadanie najbardziej głośnego motocykla na dzielni to czyjaś potrzeba, w takim razie... W takim razie nadal gardzę
  • Odpowiedz
@azetka: mogliby, ale to wymaga nieco więcej roboty aby takiego motocyklistę złapać. na dodatek nie mają sprzętu aby na miejscu wlepić za to mandat, mogą tylko zatrzymać dowód i skierować na badanie techniczne. Na badaniu się motocyklista stawi z dbkillerem, zmieści się w normie i dostanie dowód z powrotem.
  • Odpowiedz
Tylko, że norma w Polsce to 96db przy połowie obrotów silnika. A to że motocykl ma 130 przy max obrotach to trudno.
Co więcej są motocykle, które seryjnie mają homologacje na ponad 100db przy połowie obrotów.
Uwierz mi, że dużo tych #!$%@?ących motocykli ma legalne wydechy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojtoon: xdddd ale czemu piszesz o 2t, jak to wszyscy dawcy jeżdżą 4t. W 4t to żaden wyczyn zmienić na puszkę i wyregulować gaźniki, czy nowa mapę wgrać. Przy puszce to nawet może kilka koni więcej silnik mieć.

Dzieciak z dwusuwowym skuterem i uważa się za motocyklistę xddd
Pozdro 2/10 bo dałem się zbaitować
  • Odpowiedz
@azetka: @LazyInitializationException: ducati here, ogólnie dziś polatałem i co widziałem tych wszystkich pajaców w kolejkach, to najchętniej jak między pachołkami bym jeździł xD wyszli ze swoich klatek i stoją w50 osób na parkingu. Widziałem ten wzrok jak bacznie się oglądali jak przejeżdżałem, nudni, zmęczeni życiem ludzie.
  • Odpowiedz