#fut
Do przerwy 3:1, w 55 niewykorzystany karny, do 88 minuty 3:2, wyrównanie w 88, ogólnie w regulaminowym 3 poprzeczki, w dogrywce do 119 4:3, w 119 wyrownanie, w 121 poprzeczka. W karnych Da Costa z karnego przy celowaniu po ziemi laduje w poprzeczkę, James 3 metry obok bramki, mecz w pałe. Brawo gra, brawo ja.
  • 9
@x_man: ja mialem 5 do rozegrania i silver juz byl. A tu cyk meczyk bramka w 2 min oczywoscie dla przeciwnika , potem kolejna z dupy i tak 3 mecze. Ogolnie oceniam ze zagralem slabo no i sklad mam na g1 ale zycie ;)
@Lula7772: mi jakoś sie udało tego golda wbić. Oczywiscie w ostatnim meczu. Przeciwnik sklad kozacki ale jego zawodnicy jak slupy soli. Po szybki 3:0 wyszedł . Ciekawy był mecze wczesniejszy gdzies gosc mial wernera 83 najlepsza karte, w dodatku dostal czerwona kartke a i tak wygral 3;2 ze mna :)